Книгу про відомого політв'язня і дисидента Анатолія Лупиноса видадуть в Україні

КНИГИ
24.08.2020, 12:14
Книгу про відомого політв'язня і дисидента Анатолія Лупиноса видадуть в Україні
Фото: Facebook

Невдовзі на вітчизняних прилавках з'явиться збірка спогадів про незламного борця за волю України та ідеолога УНА-УНСО Анатолія Лупиноса.

Появу амбітної новинки на книжковому ринку 23 серпня у Facebook анонсував видавець Дмитро Савченко.

За його словами, постать, про яку твориться книга, є хоругвою і знаменом праведного чину в ім'я історичного тріумфу української нації.

«Анатолій Лупиніс — мій перший орієнтир доби пубертатного максималізму. Він — гуру, до якого я міг доторкнутися, потиснути руку і слухати незабутні проповіді. Тож тепер настав час увіковічити його серед нащадків», – підкреслив видавець.

Довідка: Анатолій Лупиніс (1937-2000) — український політичний та громадський діяч, співзасновник УНА-УНСО, поет, який за антисловацькі виступи у 1956-1957 і 1971 роках був засуджений окупаційною владою до позбавлення волі у таборах ГУЛАГу. Відомий своєю діяльністю на лоні підпільної й вуличної боротьби за державну самостійність України у період так званої "перебудови" СССР і президентства Кравчука-Кучми.

Читайте також:
Книги
Нащадок воїна з армії Карла XII, який бився з московитами під Полтавою – 32-річний Каролус Льофроос, – повернув українцям борг пращура.
18 липня, 08:18
Книги
Наперекір повномасштабній російській агресії вітчизняне книговидавництво не жевріє і не спочиває, а навпаки дивує карколомними новинками.
02 липня, 17:01
Книги
Відомий літературний твір карельського і фінського народів висунуто на конкурс Європейської комісії зі збереження історичної спадщини.
15 червня, 07:52
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Книги
Першими на черзі будуть малі твори Іммануїла Канта різних років, до тепер невідомих українськомовному читачу.
24 травня, 19:27