Книгу про відомого політв'язня і дисидента Анатолія Лупиноса видадуть в Україні

КНИГИ
24.08.2020, 12:14
Книгу про відомого політв'язня і дисидента Анатолія Лупиноса видадуть в Україні
Фото: Facebook

Невдовзі на вітчизняних прилавках з'явиться збірка спогадів про незламного борця за волю України та ідеолога УНА-УНСО Анатолія Лупиноса.

Появу амбітної новинки на книжковому ринку 23 серпня у Facebook анонсував видавець Дмитро Савченко.

За його словами, постать, про яку твориться книга, є хоругвою і знаменом праведного чину в ім'я історичного тріумфу української нації.

«Анатолій Лупиніс — мій перший орієнтир доби пубертатного максималізму. Він — гуру, до якого я міг доторкнутися, потиснути руку і слухати незабутні проповіді. Тож тепер настав час увіковічити його серед нащадків», – підкреслив видавець.

Довідка: Анатолій Лупиніс (1937-2000) — український політичний та громадський діяч, співзасновник УНА-УНСО, поет, який за антисловацькі виступи у 1956-1957 і 1971 роках був засуджений окупаційною владою до позбавлення волі у таборах ГУЛАГу. Відомий своєю діяльністю на лоні підпільної й вуличної боротьби за державну самостійність України у період так званої "перебудови" СССР і президентства Кравчука-Кучми.

Читайте також:
Життя
Видатний британський письменник зумів передбачити майбутнє. Але він це зробив глибоко проаналізувавши сучасність, в якій жив.
22.07.2023, 16:01
Книги
Цей твір можна назвати своєрідним путівник у світ скандального німецького філософа. Ним автор волів розкрити глибинний зміст своєї душі.
19 лютого, 21:41
Книги
«Степовий вовк»: шлях до пізнання себе чи загибель?
10 лютого, 16:07
Книги
Відомий анґлійський окультист, поет і церемоніальний маг цікавився проблемою України на початку XX століття. Але досі про це мало знають.
20.12.2024, 14:52
Книги
Багатші країни поринають у безграмотність прямо зараз. І не тільки через масові міграційні рухи на планеті, але й стагнацію рівня IQ.
12.12.2024, 21:42