Книгу про відомого політв'язня і дисидента Анатолія Лупиноса видадуть в Україні

КНИГИ
24 серпня, 12:14
Книгу про відомого політв'язня і дисидента Анатолія Лупиноса видадуть в Україні
Фото: Facebook

Невдовзі на вітчизняних прилавках з'явиться збірка спогадів про незламного борця за волю України та ідеолога УНА-УНСО Анатолія Лупиноса.

Появу амбітної новинки на книжковому ринку 23 серпня у Facebook анонсував видавець Дмитро Савченко.

За його словами, постать, про яку твориться книга, є хоругвою і знаменом праведного чину в ім'я історичного тріумфу української нації.

«Анатолій Лупиніс — мій перший орієнтир доби пубертатного максималізму. Він — гуру, до якого я міг доторкнутися, потиснути руку і слухати незабутні проповіді. Тож тепер настав час увіковічити його серед нащадків», – підкреслив видавець.

Довідка: Анатолій Лупиніс (1937-2000) — український політичний та громадський діяч, співзасновник УНА-УНСО, поет, який за антисловацькі виступи у 1956-1957 і 1971 роках був засуджений окупаційною владою до позбавлення волі у таборах ГУЛАГу. Відомий своєю діяльністю на лоні підпільної й вуличної боротьби за державну самостійність України у період так званої "перебудови" СССР і президентства Кравчука-Кучми.

Читайте також:
Біографії понад 500 українок, які віддали своє життя у боротьбі з більшовицькими окупантами, стали доступними поціновувачам історії.
23 вересня, 08:51
Грунська сотня — одна з восьми територій у складі Гадяцького полку часів Гетьманщини.
12 вересня, 10:37
Одне з українських видавництв посприяло виходу книги борця за волю чеченського народу Сулаймі Муххамада Мусаї Хізіра.
25 серпня, 12:23
Роман "Втеча з Криму", авторства Светослава Нахума, переклали українською та видали в одному з київських видавництв.
13 серпня, 09:27
Пам'ять про мешканців Пирятина, які стали на захист незалежності й територіальної цілісності України, віднині на сторінках книги.
03 серпня, 08:42