Княже місто Лубни відзначає річницю з дня заснування

ПОЛТАВА
13.09.2019, 08:16
Княже місто Лубни відзначає річницю з дня заснування

Наступного тижня упродовж 18-22 вересня у Лубнах святкуватимуть День міста. Програма заходів оприлюднена на сайті міської ради.

Повідомляється, що урочистості розпочнуться в середу, 18 вересня, о 10:00 з мітингу-реквієму. Під час святкування на містян і гостей Лубнів очікуються театралізований марш, виступ духового оркестру, ярмарок-виставка і концерт.

У зв'язку з проведенням святкових заходів у центральній частині Лубен буде обмежено рух транспорту. Міська влада просить автовласників заздалегідь спланувати свій маршрут в обхід Володимирського майдану і прилеглих вулиць

Читайте також:
Територія для відпочинку мешканців села Горбанівка стане зеленою зоною, яка буде підпорядкована громаді.
10:26
Правоохоронці провели рейд у мисливських угіддях Миргородського району, де триває сезон полювання на пернату дичину.
08:58
Невдовзі територію природної окраси та найвищої точки Полтавської області спільно патрулюватимуть місцеві чиновники, поліція та лісники.
вчора, 08:48
Пам'ятний захід присвячений воїну 30-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Івану Олійнику організували у Пирятині.
10 серпня, 13:51
Найвища точка Полтавської області, гора Пивиха, продовжує зазнавати руйнації через стихійний відпочинок приїжджих туристів.
10 серпня, 09:49
Селищна влада Нових Санжарів співпрацюватиме з компанією "SKL Іnternational" задля покращення системи надання адміністративних послуг.
10 серпня, 08:56