Кого Путін послав воювати в Україні

ПОЛТАВА
03.10.2014, 11:52
Кого Путін послав воювати в Україні

Участь регулярної армії у війні з Україною означає, що Верховний Головнокомандувач Путін порушив Конституцію та скоїв злочин.

Важливе розслідування РБК про участь російських військ у війні з Україною.

Висновки:

У бойових діях брали участь 76 (Псков), 98 (Кострома) і 106 (Рязань) дивізії ВДВ, 31 (Ульяновськ) бригада ВДВ. Крім десантників, у війні взяли участь мотострілкові бригади 17, 18 з Чечні, 9 з Нижнього, 15 з Самари, 21 з Оренбурга. Саме в цих частинах загинули і були взяті в полон російські військовослужбовці.

Родичі загиблих, полонених і поранених залякані і категорично відмовляються говорити. Бояться залишитися без соціальних виплат, належних сім'ям загиблих.

Брехня агітпропу, що військові взяли відпустку і вирушили в Донецьк, сміхотворна. Контракти прямо забороняють військовослужбовцям брати участь у війні під час відпустки. Якщо ж солдат порушив контракт, йому не мають йти виплати. А вони є.

На території Донецької та Луганської областей досі перебувають російські війська. Що прямо суперечить Мінській угоді про перемир'я, підписаної представником Путіна на прізвище Зурабов.

Участь регулярної армії у війні з Україною означає, що Верховний Головнокомандувач Путін порушив Конституцію та скоїв злочин, за який, щонайменше, покладений імпічмент.

У нього не було права вводити війська.

Ще 25 червня Рада Федерації заборонив йому направляти війська за кордон.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05