Коли Коломойський грабував вкладників "ПриватБанку" - втрутилася держава

Опінії
02 травня, 15:18
Коли Коломойський грабував вкладників "ПриватБанку" - втрутилася держава

Наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО... в мільярдах колективного Бєні

Депутат Запорізької міської ради 8-го скликання

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень).

Раніше коли під час війни Коломойський почав грабувати вкладників "ПриватБанку", виводячи мільярди через липові "кредити" -  то втрутилася держава, і для нього це закінчилося втечею з України та санкціями з боку західних держав.

Коли ж тепер країна вмивається кров'ю, "Укрнафта" продає фірмам Коломойського скраплений газ вдвічі дешевше ринку" (с) - і нічого, ніяких наслідків наживання на війні, ніяких розслідувань, ніяких "дебеер", ніхто тут не "свінарчук".

Що він витворяв з моменту фотографування в кабінеті президента до 24.02 можна лише здогадуватись, але наслідки ми бачимо - наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО, наші навчені військові професіонали та їхні кар'єри в мільярдах колективного Бєні.

Можна скільки завгодно піддаватися  обману про Порошенка, Гонтареву та "прості рішення", обманути економіку не вийде, і скільки українці впритул не помічатимуть діяльність упирів типу Коломойського - стільки і будуть виклянчувати "гарантії безпеки" та "закрите небо", замість раз і назавжди вибудувати систему власної національної безпеки, в тому числі і від хитрожопих безпардонних мародерів.

Читайте також:
Політика
"Укрзалізниця" провела тендер на 154 млн грн: виграв дилер Коломойського, який не мав ані досвіду, ані грошей
15 вересня, 13:35
Економіка
Ображені на весь Захід і Україну, але не здатні чинити спротив Кремлю, так звані "путінські гаманці" починають потроху подавати голос.
18 липня, 09:27
Політика
В рамках деолігархізації, Коломойському продовжують списувати борги
14 липня, 11:05
Політика
Бізнесмен-втікач "під шумок" намагається повернути свої активи
19 червня, 12:45
Полтава
Попри те, що Кременчуцький НПЗ зруйновано, Коломийський продовжує продавати запаси пального (оминаючи процедуру закупівель)
17 червня, 10:05