Коли Коломойський грабував вкладників "ПриватБанку" - втрутилася держава

Опінії
02.05.2022, 15:18
Коли Коломойський грабував вкладників "ПриватБанку" - втрутилася держава

Наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО... в мільярдах колективного Бєні

Депутат Запорізької міської ради 8-го скликання

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень).

Раніше коли під час війни Коломойський почав грабувати вкладників "ПриватБанку", виводячи мільярди через липові "кредити" -  то втрутилася держава, і для нього це закінчилося втечею з України та санкціями з боку західних держав.

Коли ж тепер країна вмивається кров'ю, "Укрнафта" продає фірмам Коломойського скраплений газ вдвічі дешевше ринку" (с) - і нічого, ніяких наслідків наживання на війні, ніяких розслідувань, ніяких "дебеер", ніхто тут не "свінарчук".

Що він витворяв з моменту фотографування в кабінеті президента до 24.02 можна лише здогадуватись, але наслідки ми бачимо - наша зброя, наша броня, наші ракети, наша ППО, наші навчені військові професіонали та їхні кар'єри в мільярдах колективного Бєні.

Можна скільки завгодно піддаватися  обману про Порошенка, Гонтареву та "прості рішення", обманути економіку не вийде, і скільки українці впритул не помічатимуть діяльність упирів типу Коломойського - стільки і будуть виклянчувати "гарантії безпеки" та "закрите небо", замість раз і назавжди вибудувати систему власної національної безпеки, в тому числі і від хитрожопих безпардонних мародерів.

Читайте також:
Політика
Такий девіз олігарха Зеленського.
16 березня, 08:17
Кримінал
Родина російського олігарха узбецького походження продовжує розкошувати в Європі. Але правоохоронці ФРН стали на заваді.
05.10.2023, 18:55
Кримінал
Також НЕК "Укренерго" збагатили Коломойського на 1,4 млрд грн
29.08.2023, 10:51
Блоги
У реєстр олігархів не внесено жодного прізвища, оскільки Україна перебуває у стані війни.
11.08.2023, 07:39
Опінії
Було б дуже чудово для України, аби ще зірка Єрмака і Татарова закотилася до бісової матері. Тоді б уроборос корупції зник сам собою...
01.06.2023, 20:53
Виміри
А українцям зелена сволота, яка окупувала Україну, пропонує підвищити тариф на електроенергію.
24.04.2023, 16:03