Коли левами командують барани, зграя приречена на вимирання

Опінії
13 березня, 15:17
Коли левами командують барани, зграя приречена на вимирання

Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.

Волонтер АТО, активіст ініціативи “Армія SOS”

Зовсім недавно ще Україна (радянська) була потужною промисловою країною з величезним інженерним і науковим потенціалом.

Ми добре знаємо якою страшною ціною створювалося це багатство — через розкуркулення, зубожіння, голодомор. І як легко весь цей народний скарб було розтягнуто на шматки, розпиляно, продано на металобрухт новими господарями, які під прапором свободи і демократії набивали собі кишені для безтурботного життя на Заході.

Авіаційні, ракетні, суднобудівні заводи; машинобудування, радіотехніка, виробництво мікросхем - усе пішло з молотка. Країна позбулася незліченних військових арсеналів, значної частини авіації та систем ППО, було віддано росії або знищено стратегічні бомбардувальники, вивезено за борги ядерну зброю.

Усього за два десятки років індустріально розвинену, озброєну до зубів Україну перетворили на практично беззахисний аграрний придаток цивілізованого світу, промінявши міць і силу на безвіз.

І тут прийшли орки. І виявилося, що свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.

Виявилося, що допомога Заходу не безмежна, що Америка може відійти вбік, а слабких навіть господь (Папа Римський) не захистить.

У нас немає іншого вибору, окрім як стати сильними, відродити промисловість і перестати сподіватися на будь-кого, окрім своєї голови, своїх рук і своєї армії.

Читайте також:
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17