Коли війна — «ІПСО», а евакуація — «неочікувано»

ВІЙНА
20.12.2025, 17:14
Коли війна — «ІПСО», а евакуація — «неочікувано»

А за цю некомпетентність добрі патріоти та «слуґі народа» нікого не хочуть «відправити в піхоту»?

Коли військова (!) адміністрація 70% окупованої області, внесеної в конституцію рф, називає наступ на обласне місто «ІПСО», продовжуючи традиції «шашликів» та «2–3 нєдєль».

Тепер вони «розширюють» евакуацію — ти диви, як неочікувано.

Коли війна — «ІПСО», а евакуація — «неочікувано»_1

А може, менше треба було мільярдів (буквально) заривати в землю і пиляти на безглуздих «будівництвах», замість займатися ППО, РЕБ, дронами та фортифікацією?

Якої ефективності ви хочете від армії, маючи таке в тилу?

Коли окупанти вже в Гуляйполі та Степногірську, а два райони Запоріжжя зносять КАБами, ці «стратєгі» ремонтують фасади, реконструюють фонтани, ілюмінують лікарні та вперто вливають чергові 230 мільйонів у «підземні школи» ледь не на ЛБЗ.

Бо єрмаковська система міні-міндічєй має забезпечувати акціонерів «двушечкамі» — це святе для цих кончених.

Зате потім вимагають подвигів від військових, щоб ті виправляли кров’ю цю лицемірну діч, ще й накручуючи населення своєю позітівною пропагандою проти «некомпетентних» офіцерів.

Ну то побачите, що буде ще за рік.

Джерело

«Редакція «Останнього Бастіону» може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі «Опінії» несуть самі автори.»

Автор : Валерій Прозапас
Читайте також:
Опінії
Логістика образи працює ідеально. А логістика повернення грошей?
23 червня, 19:33
Політика
Перед приватизацією Ocean Plaza змінили «смотрящого»: нового директора пов’язують з оточенням Зеленського.
22 червня, 15:33
Опінії
Родина екссудді Вищого господарського суду Карабаня за останні роки набула майна на понад $2,5 млн, — Bihus.
16 червня, 13:42
Політика
Коли вибори проводити не хоче, а масові гулянки для охлосу будь ласка.
14 червня, 14:46
Опінії
Як українцям продають політичні маніпуляції під виглядом соціології.
09 червня, 18:26
Опінії
Кажуть, усе нове — це добре забуте старе.
09 червня, 08:29