Колишній міліціонер організував у Києві мережу борделів

КРИМІНАЛ
29.11.2019, 05:42
Колишній міліціонер організував у Києві мережу борделів

У столиці було викрито мережу борделів, замаскованих під салони масажу.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

Бізнес на повіях вів колишній співробітник МВС.

«Оперативники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчими та працівниками оперативних служб поліції Києва під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва встановили, що організатором борделів за кількома адресами у Києві є колишній працівник міліції, котрий у 2015 році не пройшов атестацію і був звільнений з органів внутрішніх справ. Та, попри це, він і надалі представлявся працівником управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, і запевняв своїх спільників, що їхня діяльність проводиться під покровительством правоохоронців», – пояснили у ГУНП у місті Києві.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів та слідчих дій поліцейські викрили діяльність злочинної групи, яка організувала та забезпечувала функціонування трьох місць розпусти. При цьому борделі були замасковані під масажні салони і свою діяльність рекламували через мережу Інтернет. До складу групи входило 11 осіб: організатор, четверо співорганізаторів та шестеро диспетчерів, які приймали дзвінки клієнтів.

Читайте також:
Також постраждав літній батько юриста.
28 березня, 14:24
Поліцейський перебував у стані алкогольного сп'яніння.
25 березня, 10:08
Сьогодні начальник нацполіції Полтавщини Іван Вигівський представив керівників поліції Кременчуцького і Миргородського відділів.
23 березня, 19:20
Винними в кількох ДТП, що сталися впродовж останніх днів, виявилися співробітники поліції.
09 березня, 09:24
16 лютого поліцейський скоїв наїзд на двох пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло.
17 лютого, 10:01