Колишній міліціонер організував у Києві мережу борделів

29 листопада, 05:42
КРИМІНАЛ
Колишній міліціонер організував у Києві мережу борделів

У столиці було викрито мережу борделів, замаскованих під салони масажу.

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

Бізнес на повіях вів колишній співробітник МВС.

«Оперативники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно зі слідчими та працівниками оперативних служб поліції Києва під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва встановили, що організатором борделів за кількома адресами у Києві є колишній працівник міліції, котрий у 2015 році не пройшов атестацію і був звільнений з органів внутрішніх справ. Та, попри це, він і надалі представлявся працівником управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, і запевняв своїх спільників, що їхня діяльність проводиться під покровительством правоохоронців», – пояснили у ГУНП у місті Києві.

Провівши ряд оперативно-розшукових заходів та слідчих дій поліцейські викрили діяльність злочинної групи, яка організувала та забезпечувала функціонування трьох місць розпусти. При цьому борделі були замасковані під масажні салони і свою діяльність рекламували через мережу Інтернет. До складу групи входило 11 осіб: організатор, четверо співорганізаторів та шестеро диспетчерів, які приймали дзвінки клієнтів.

Читайте також:
Одеському поліціянту оголосили підозру: його звинувачують у побитті директора одного з державних підприємств.
30 листопада, 07:54
Геннадій Корбан регулярно проводить зустрічі з працівниками комунальних підприємств Дніпра, підрядниками, які виграють мільярди з міського бюджету Дніпра, та людиною, яка курує питання парковок у місті.
04 грудня, 06:08
Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру колишньому начальнику Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Ігорю Щербині.
04 грудня, 05:40
Затримані за підозрою у вчорашньому розстрілі автівки бізнесмена В’ячеслава Соболєва не мають стосунку до структур «Правого сектора».
02 грудня, 15:48
У КП «Міжнародний аеропорт Одеса» пройшли обшуки у справі за фактом заволодіння коштами.
02 грудня, 12:54
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду повернула справу «діамантових прокурорів» Корнійця і Шапакіна до Голосіївського суду.
01 грудня, 10:27