ТОВ "Полтавське ГУ НП" відкрило вакансії для слідчих суддів.

ПОЛТАВА
11.03.2021, 15:30
ТОВ "Полтавське ГУ НП" відкрило вакансії для слідчих суддів.

Реформа піліції

Реформуючи реформовану Аваковим та приспішниками Януковича міліцію - поліцію, у зв'язку з надскладними завданнями по "віджиму" чужого майна та грошових коштів,  територіальне відділення ТОВ "Національна поліція" оголосила негласний конкурс з найму в найм слідчих суддів для вирішення "делікатних завдань".

Незгодні піти у найм слідчі судді пройдуть горнило пекла у ВРП за заявами Родигіна - начальника слідства вказаної ТОВки.

За наявною інформацією працювати слідчими суддями по особливо делікатним справам з "ошкурювання лохів" ТОВ "Полтавське ГУ НП"  зголосилися судді Октябрського районного суду Лариса Гольник та Людмила Савченко, а також деякі інші.

Кандидатура Лариси Гольник була погоджена поза конкурсом. Про інші результати відбору незабаром.

Також на невизначений термін ТОВ "Полтавське ГУ НП"  продовжило  конкурс на високоморальних "жриць кохання" у керовані реформованими поліціянтами будинки розпусти у Полтаві та  Полтавській області.

Читайте також:
Полтава
Щоправда, в чиїх інтересах?
08.11.2021, 19:17
Політика
Начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех подав у відставку.
19.08.2021, 16:50
Кримінал
Двох оперуповноважених Павлоградського райвідділу поліції Дніпропетровської області упіймали під час отримання наркотичної речовини.
24.04.2021, 13:34
Новини
Керівництво поліції на Прикарпатті здійснює побори серед правоохоронців, які мають за свій кошт купувати паливо і ремонтувати відділки.
08.02.2021, 11:16