ТОВ "Полтавське ГУ НП" відкрило вакансії для слідчих суддів.

ПОЛТАВА
11 березня, 15:30
ТОВ "Полтавське ГУ НП" відкрило вакансії для слідчих суддів.

Реформа піліції

Реформуючи реформовану Аваковим та приспішниками Януковича міліцію - поліцію, у зв'язку з надскладними завданнями по "віджиму" чужого майна та грошових коштів,  територіальне відділення ТОВ "Національна поліція" оголосила негласний конкурс з найму в найм слідчих суддів для вирішення "делікатних завдань".

Незгодні піти у найм слідчі судді пройдуть горнило пекла у ВРП за заявами Родигіна - начальника слідства вказаної ТОВки.

За наявною інформацією працювати слідчими суддями по особливо делікатним справам з "ошкурювання лохів" ТОВ "Полтавське ГУ НП"  зголосилися судді Октябрського районного суду Лариса Гольник та Людмила Савченко, а також деякі інші.

Кандидатура Лариси Гольник була погоджена поза конкурсом. Про інші результати відбору незабаром.

Також на невизначений термін ТОВ "Полтавське ГУ НП"  продовжило  конкурс на високоморальних "жриць кохання" у керовані реформованими поліціянтами будинки розпусти у Полтаві та  Полтавській області.

Читайте також:
Двох оперуповноважених Павлоградського райвідділу поліції Дніпропетровської області упіймали під час отримання наркотичної речовини.
24 квітня, 13:34
Керівництво поліції на Прикарпатті здійснює побори серед правоохоронців, які мають за свій кошт купувати паливо і ремонтувати відділки.
08 лютого, 11:16
Очільник МВС розпорошує "кращі кадри" Миколаївської поліції по країні, а на їх місце призначає сумнівних Шарікових і Швондерів.
01 лютого, 12:34
Скільки не реформуй структуру міністерства внутрішніх справ, кількість перевертнів у погонах від того не зменшується.
21 січня, 11:26