Коломойський руками «Борисполя» блокував переговори з лоукостером «Ryanair»

УКРАЇНА
14.07.2017, 10:15
Коломойський руками «Борисполя» блокував переговори з лоукостером «Ryanair»

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Міжнародний аеропорт «Бориспіль» блокував перемовини з лоукостером Ryanair під впливом української авіакомпанії МАУ. Про це повідомляє «Громадське».

Омелян додав, що Ryanair гарантував постійне збільшення пасажиропотоку кожного року і розширення напрямків. Мова йде про 150 000 пасажирів на цей рік і більше.

У той же час за словами директорки аеропорту «Львів» Тетяни Романовської, Ryanair на час ведення перемовин з Україною прийняв умови львівського аеропорту.

Вона при цьому наголосила, що знижки, які надаються для Ryanair, надають у Львові усім, зокрема, і МАУ.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

Нагадаємо, керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 000 000 грн за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству. Раніше керівництво «Борисполя» оприлюднило умови Ryanair.

Права на польоти з Києва за маршрутами Ryanair отримала МАУ.

Також повідомлялося, що «Бориспіль» не готовий прийняти умови Ryanair.

Згодом міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що 12 липня збирається винести на чергове засідання уряду подання про звільнення директора аеропорту «Бориспіль».

У свою чергу, прем'єр Гройсман доручив поновити переговори щодо виходу Ryanair на український ринок.

Відділ моніторингу