Командувач армії Фінляндії: «Наша артилерія — найбоєздатніша у Північній Європі»

СВІТ
14 лютого, 16:40
Збройні сили Фінляндії
Збройні сили Фінляндії
Фото: Suomen Maavoimat

Державна безпека Фінляндської Республіки у надійних руках через перебування військових з'єднань на найвищому рівні.

Таку інформацію оприлюднило видання "Helsingin Sanomat", посилаючись на слова командувача Збройних сил країни — генерал-лейтенанта Петрі Гулкко.

Він заявив, що станом на початок 2020 року фінляндська армія демонструє великий бойовий потенціал, що, на його думку зіставно з відповідним рівнем у Великої Британії, Франції, Німеччини, України, Туреччини та РФ.

«У мене є останні статистичні дані, котра показують, що Збройні сили Фінляндії перебувають у найкращому своєму стані з моменту набуття нашою країною. Особливо це стосується артилерії та бронетанкових з'єднань, які я особисто вважаю найсильнішими у Батійсько-Скандинавському регіоні», — наголосив Петрі Гулкко.

Генерал-лейтенант фінляндської армії також підкреслив, що марно турбуватися про те, аби пришвидшити вдосконалення війська до сучасних методів ведення війни, особливо її гібридних, без належного і поступового оновлення його матеріально-технічного забезпечення.

«Наші Збройні сили, які за чисельністю поступаються лише турецьким, активно розвивалися вподовж останнього десятиліття і сьогодні, під час осінньо-зимових навчань, демонструють неабияку боєздатність. Звісно, що окрім сухопутних з'єднань, модернізація відбувається на флоті й в авіації, аби у разі воєнної загрози вся армія виступила одночасно єдиним кулаком, а не так, як було у часи Зимової війни», — підсумував Петрі Гулкко.

Читайте також:
Фінляндські банки закривають рахунки російських клієнтів у зв'язку із посиленням контролю за спробами відмивання грошей.
14:00
Міністерство внутрішніх справ Фінляндської Республіки узгодило план перевезення до країни 175 мігрантів із Азії.
23 лютого, 18:40
Партії урядової коаліції Фінляндії потроху нарощують рейтинг, але до націоналістів з лав "Справжніх фінів" їм ще далеко.
20 лютого, 16:05
Марія Огісало запропонувала прихистити 5000 неповнолітніх мігрантів, які перебувають у тимчасових таборах в Греції.
12 лютого, 12:50
У Гельсінкі відбувся семінар на тему "ГУЛАГ і Фінляндія: історія та пам'ять" щодо долі етнічних фінів, репресованих сталінізмом.
31 січня, 11:30
Напередодні Міжнародного дня вшанування жертв Голокосту у центрі міста Тампере спалено прапор Ізраїлю.
27 січня, 15:15