Командувач ССО США в Європі відвідав очаківських “морських котиків”

ВІЙНА
04 травня, 19:09
Командувач ССО США в Європі відвідав очаківських “морських котиків”

Мета візиту — побачити та оцінити рівень військового співробітництва

За повідомленням Новинарні, Командувач Сил спеціальних операцій США у Європі Девід Тейбор відвідав 73-й морський центр спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого.

Про візит американського армійця повідомила пресслужба військової частини в понеділок, 3 травня.

Зазначається, що мета візиту — побачити та оцінити рівень військового співробітництва, підготовки та взаємодії між морськими підрозділами спеціальних операцій України та Сполучених Штатів Америки.

Разом із командувачем ССО ЗСУ генерал-майором Григорієм Галаганом вони оглянули навчально-тренувальну базу центру, обговорили нові можливості для навчання операторів та покращення взаємодії у сфері виконання завдань підрозділами.

“Навчання, які ми проводимо, мають важливе значення для підтримки взаємодії з нашими союзниками, партнерами та друзями. Цей навчальний центр надає нам можливість тренуватися разом і вчитися один у одного в стратегічно важливому регіоні”, – цитує Тейбора пресслужба 73-го морського центру.
“Спільне прагнення нашої Держави та її партнерів до суттєвих якісних змін є запорукою подальшого розвитку як морської компоненти, так і Сил спеціальних операцій в цілому. Набуття нових спроможностей — необхідна умова для забезпечення комплексу виконання завдань, що стоять перед нами. І чималу роль у цьому відіграє тісна взаємодія, підтримка і досвід наших партнерів зі Сполучених Штатів та їхніх союзників”, — додав Григорій Галаган.
Читайте також:
Коментарі артилеристів
06 травня, 13:37
«ТОЧКА-У» ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
01 травня, 10:15
Україна готується до можливої провокації Кремля на Південному напрямку, тому посилює обороноздатність Херсонської області.
27 лютого, 16:27
Це вже друге відпрацювання на "кримському" напрямку за останні кілька тижнів
25.11.2020, 16:25
У Збройних силах України зафіксовано 26-й летальний випадок, спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19
23.11.2020, 17:30
Українська армія повертається у часи Януковича — немає фінансування і технічного оновлення.
28.09.2020, 14:32