Комарницький, Шкіль і таємниці Подільського мосту — гроші, які ніхто не помічає

Як Максиму Шкілю знову подарували мільярди на Подільський міст без конкуренції.
Вчора Максиму Шкілю (Група компаній «Автострада») знову подарували 1,2 млрд на добудову Подільського мосту.
Нагадаю, у будівництво цього мосту Шкіля привів Денис Комарницький (смотрящий-втікач) у 2023 році (630 млн грн з бюджету Києва віддали без конкуренції).
НАБУ 2 роки прослуховувало Комарницького, але про міст та Шкіля нічого не почуло. Мабуть, НАБУ таке НЕ цікавить — це ж не вкрадений туалет на Міцкевича на 10 сотках.
Те, як будує Шкіль, видно на прикладі метро на Виноградар. Попередній підрядник — «Київметробуд» — виконав 40% робіт за 2,5 млрд грн, а Шкіль отримав 13,8 млрд грн на 60% робіт, що залишилися.
Ну прикурив трішечки, ашотакова? Треба ж якось платити 12,8 млн дружині Рубеля (начальник ДСР), співробітники якого вивезли Комарницького за кордон.