Компанія SETS з Дніпра отримала патент США на унікальну технологію космічних двигунів

СВІТ
11 червня, 16:25
Компанія SETS з Дніпра отримала патент США на унікальну технологію космічних двигунів

Перші двигуни SETS вийдуть на орбіту під час дебютного польоту ракети Firefly Alpha

Компанія SETS, виробник малопотужних космічних плазмових двигунів і електричних силових установок, що розташовується в Дніпрі та входить в космічну вертикаль Noosphere Макса Полякова, отримала патент США на застосування стабілізованого джерела потужності розряду для живлення холлівських двигунів. Патент США робить SETS єдиною компанією у світі, здатною виробляти високостабільні силові установки, що здатні продовжити термін експлуатації супутників, а також зменшити кількість космічного сміття, тему якого Макс Поляков недавно підняв на World Economic Forum.

Під керівництвом Макса Полякова команда інженерів SETS шукала рішення для підвищення стабільності двигунів Холла, оскільки традиційний метод стабілізації розряду напруги двигуна занадто складний, щоб бути ефективним, і часто викликає збої в роботі системи.

Використання такого джерела живлення підвищує стабільність роботи двигунів на ефекті Холла, а також дозволяє більш точно регулювати параметри роботи силової установки при тривалій експлуатації. Таке джерело живлення для двигунів Холла стабілізує його запалювання, забезпечуючи рівне значення тяги при тривалій роботі та при зміні параметрів бортового живлення космічного корабля.

Макс Поляков ініціював дослідження щодо стабілізації двигуна на ефекті Холла з метою розробки удосконаленого технологічного рішення для космічного ринку. Ця технологія забезпечить стабільну роботу супутникових двигунів, що в цілому позитивно позначиться на терміні служби супутників. Наша технологія унікальна на космічному ринку, і ми очікуємо, що наші рухові установки зацікавлять  потенційних партнерів”, — сказав генеральний директор SETS Віктор Сербін.

Перші двигуни SETS вийдуть на орбіту під час дебютного польоту ракети Firefly Alpha. Він запланований на літо 2021 року для проведення випробувань в космосі.

Двигун на ефекті Холла

Це різновид іонного двигуна, в якому паливо прискорюється електричним полем. Такі двигуни використовують магнітне поле для обмеження осьового руху електронів, а потім — для іонізації палива, ефективного прискорення іонів для створення тяги і нейтралізації іонів в шлейфі.

Читайте також:
Китайська будівельна компанія Broad Group, змогла 10-поверховий багатоквартирний будинок звести за рекордні 28 годин і 45 хвилин
19 червня, 13:35
MemoryOS - це програма, яка навчає користувача навику запам'ятовування інформації.
10 червня, 16:25
Автомобіль зможе розганятися з 0 до 100 км / год за дві секунди
28 травня, 09:45
Розробку представить приватне акціонерне товариство "Рамзай"
24 травня, 13:35
SpaceX погодилася доставити на Місяць модуль Blue Ghost компанії Firefly Aerospace українського бізнесмена Максима Полякова.
21 травня, 09:30
Компанія Apple додала підтримку кримськотатарської мови в останньому оновленні своїх операційних систем.
14 травня, 14:23