Компанії з оточення Злочевського забудовують 10 га землі під Києвом

ПОЛТАВА
09.08.2017, 12:23
Компанії з оточення Злочевського забудовують 10 га землі під Києвом

10 га землі у селі Капітанівка, що під Києвом, Дмитрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області віддала у користування трьом фірмам з оточення екс-міністра екології Миколи Злочевського, повідомляють Наші гроші.

Три земельні ділянки площею 10 га засаджені лісом, розташовані у селі Капітанівка у Києво-Святошинському районі на Київщині. За документами цільове призначення цих ділянок – «для іншої житлової забудови, під житлову (котеджну) та громадську забудову».

Згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договори оренди на ділянки були укладені на підставі розпорядження Києво-Святошинської РДА від 4 грудня 2007 року. Строк дії договорів – 49 років з правом пролонгації, під 10% річних.

Компанія ТОВ «Ріелтінг сервіс ЛТД» орендувала 6 га землі, а ТОВ «Фірма «Укрсоюзконтракт» – 4 га.

З реєстру нерухомості також відомо, що станом на вересень 2016 року на цих ділянках тривало будівництво загалом 12 житлових будинків площею по 127 кв м кожен. Ступінь готовності об’єктів на той час складала 20%.

Таким чином загальна площа орендованої ТОВ "Ріелтінг сервіс ЛТД" та ТОВ "Фірма "Укрсоюзконтракт"" землі складає 10 га.

За даними ДАБІ, фірми почали забудову ще у серпні 2016, згідно проекту вони повинні звести два котеджі на 6 житлових будинків. Кожен котедж займатиме 767,4 кв м.

Неподалік від цих ділянок ще 3,97 га орендувала ТОВ «Мактрейд» «під господарську діяльність». Договір оренди був укладений в пакеті з трьома згаданими вище в один день на однакових умовах.

Засновниками ТОВ «Ріелтінг сервіс ЛТД» є Марат Ахмєдов (40%) та Ганна Міщенко (60%). Ці ж люди контролюють ТОВ «Фірма “Укрсоюзконтракт”». Керівником обох фірм є Марат Ахмєдов. Він же раніше очолював ТОВ «Мактрейд» Ганни Темнік та Анатолія Кулішенка.

За часів Миколи Злочевського, згаданий Марат Ахмедов очолював ТОВ «Українські космічні технології», та постачав міністерству екології обладнання для автоматичної обробки інформації що коштувало понад 600 тис. грн.

Офіс ТОВ «Українські космічні технології» був зареєстрований за адресою вул. Рилєєва, 10А, м.Київ. Аналогічну адресу мала ТОВ «Інфокс», котру очолював Злочевський. Аналогіну адресу мали і всі інші компанії пов’язані з останнім.

Читайте також: Яхти Злочевського, Палатного, Рябікіна та інших можновладців (фото, відео)

Відділ моніторингу

вибір редакції
Читайте також:
У старостинських округах Великобагачанської об'єднаної територіальної громади проведено перевірку водних джерел.
вчора, 13:46
Мешканці села Шедієве навели лад із місцевим джерелом і очистили від сміття прилеглу до нього територію.
вчора, 09:09
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46