Компанії з оточення Злочевського забудовують 10 га землі під Києвом

ПОЛТАВА
09.08.2017, 12:23
Компанії з оточення Злочевського забудовують 10 га землі під Києвом

10 га землі у селі Капітанівка, що під Києвом, Дмитрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області віддала у користування трьом фірмам з оточення екс-міністра екології Миколи Злочевського, повідомляють Наші гроші.

Три земельні ділянки площею 10 га засаджені лісом, розташовані у селі Капітанівка у Києво-Святошинському районі на Київщині. За документами цільове призначення цих ділянок – «для іншої житлової забудови, під житлову (котеджну) та громадську забудову».

Згідно Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договори оренди на ділянки були укладені на підставі розпорядження Києво-Святошинської РДА від 4 грудня 2007 року. Строк дії договорів – 49 років з правом пролонгації, під 10% річних.

Компанія ТОВ «Ріелтінг сервіс ЛТД» орендувала 6 га землі, а ТОВ «Фірма «Укрсоюзконтракт» – 4 га.

З реєстру нерухомості також відомо, що станом на вересень 2016 року на цих ділянках тривало будівництво загалом 12 житлових будинків площею по 127 кв м кожен. Ступінь готовності об’єктів на той час складала 20%.

Таким чином загальна площа орендованої ТОВ "Ріелтінг сервіс ЛТД" та ТОВ "Фірма "Укрсоюзконтракт"" землі складає 10 га.

За даними ДАБІ, фірми почали забудову ще у серпні 2016, згідно проекту вони повинні звести два котеджі на 6 житлових будинків. Кожен котедж займатиме 767,4 кв м.

Неподалік від цих ділянок ще 3,97 га орендувала ТОВ «Мактрейд» «під господарську діяльність». Договір оренди був укладений в пакеті з трьома згаданими вище в один день на однакових умовах.

Засновниками ТОВ «Ріелтінг сервіс ЛТД» є Марат Ахмєдов (40%) та Ганна Міщенко (60%). Ці ж люди контролюють ТОВ «Фірма “Укрсоюзконтракт”». Керівником обох фірм є Марат Ахмєдов. Він же раніше очолював ТОВ «Мактрейд» Ганни Темнік та Анатолія Кулішенка.

За часів Миколи Злочевського, згаданий Марат Ахмедов очолював ТОВ «Українські космічні технології», та постачав міністерству екології обладнання для автоматичної обробки інформації що коштувало понад 600 тис. грн.

Офіс ТОВ «Українські космічні технології» був зареєстрований за адресою вул. Рилєєва, 10А, м.Київ. Аналогічну адресу мала ТОВ «Інфокс», котру очолював Злочевський. Аналогіну адресу мали і всі інші компанії пов’язані з останнім.

Читайте також: Яхти Злочевського, Палатного, Рябікіна та інших можновладців (фото, відео)

Відділ моніторингу

Читайте також:
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09:06
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50