Комунальні служби Миргорода наводять лад у міському пляжі

ПОЛТАВА
29 травня, 08:46
Комунальні служби Миргорода наводять лад у міському пляжі

Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.

Комунальники вже обстежили пляж і прилеглу акваторію річки Хорол, про що 28 травня повідомили на офіційному сайті органу місцевого самоврядування.

Запрошена рятувально-водолазна служба Полтавської обласної ради дістала наявне сміття та травмонебезпечні предмети з дна, а також взяла необхідні аналізи води на бактеріологічні та фізико-хімічні показники.

«На тепер виконано рекультивацію піщаних мас на березі річки, у місцях для засмагання і занять спортом. Також лабораторно перевірили пісок на наявність гельмінтів», — зазначили у пресслужбі Миргородської міської ради.

Читайте також:
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12
У Полтаві планують комплексно підійти до очищення річкової води та прибережної території.
26 червня, 13:28
25 червня на вулицях Баленка, 3 та Коваля, 3 відбувся черговий демонтаж тимчасових споруд, встановлених без відповідних дозволів.
25 червня, 17:55
Постійна комісія Пирятинської міської ради з питань планування і бюджету розглянула питання про внесення змін до програми благоустрою.
25 червня, 09:18
З метою покращити систему водопостачення мешканцям мікрорайону №6, комунальні служби Лубен взялися за спорудження водогону.
24 червня, 11:03