​Комуніст Сірик іде на вибори від БЮТ?

ПОЛТАВА
25.09.2015, 10:13
​Комуніст Сірик іде на вибори від БЮТ?

Депутат комуніст Ігор Сірик, який відомий завдяки нелегальній забудові центральної частини Полтави, зокрема причетний до кількох скандалів і руйнування частини Кадетського корпусу, іде на місцеві на вибори. Але не від забороненої партії комуністів до якої він до останнього належав, а від Блоку Юлії Тимошенко.

Влада міняється, Сірик змніює серп і молот на червоне серце й косу. Усе, аби утриматися хоч при якомусь режимі. Нехай тепер лідерка БЮТ доведе, що її політична партія на різних платформах із комуністами.

У свою чергу, «Останній Бастіон» питає у Юлії Тимошенко, чи дійсно Сірик іде на місцеві вибори в Полтаві від БЮТу, чи це такий самий хід, який у свій час провернув Матковський із «Солідарністю», коли Юрій Луценко змушений був спростовувати факт належності «Половинки» до провладної партії. 


Читайте також:
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
вчора, 12:56
Кременчуцькі комунальні служби проводять поточне оновлення покриття внутрішньоквартальних доріг, які давно потребували ремонту.
вчора, 08:59
Вогнеборці локалізували та ліквідували займання сухої трави на відкритій території поряд із селом Піски-Удайські.
30 червня, 10:03
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12