Концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні

ВІЙНА
04.03.2023, 10:02
Panther KF51
Panther KF51

За словами керівник компанії, завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу "Panther" на рік.

Німецький збройний концерн Rheinmetall веде переговори про будівництво танкового заводу в Україні.

Як інформує медіа агенція "Останній Бастіон", про це пише Spiegel.

"Завод Rheinmetall може бути побудований в Україні приблизна за 200 мільйонів євро", - заявив керівник компанії Армін Паппергер.

За його словами, завод міг би виробляти до 400 основних бойових танків типу "Panther" на рік.

Переговори з українським урядом він назвав "багатонадійними". Паппергер сподівається на рішення "протягом наступних двох місяців".

"Panther" - це концепт нового танка, який концерн Rheinmetall представив влітку 2022 року. Це - розробка на основі Leopard 2 та найбільш зручний для країн, які вже мають на озброєнні "Леопарди". Україна, як відомо, у наступні місяці має отримати перші такі танки від союзників.

Керівник Rheinmetall переконаний, що завод можна захистити від російських повітряних нальотів.

"Захист за допомогою протиповітряної оборони не буде складним", - сказав він.

Паппергер вважає, що для перемоги Україні потрібно від 600 до 800 танків.

"Навіть якщо Німеччина відмовиться від усіх 300 танків Leopard 2, наявних у Бундесверу, цього все одно буде занадто мало", - сказав він.

На сьогодні Rheinmetall випускає близько 250 танків.

"Ми працюємо на повній швидкості. Ми вже ввели в експлуатацію понад 40 бойових машин піхоти Marder, а до кінця року їх буде близько 100. З 50 танків Leopard 2A4 готові близько 30. Також є близько 100 старих моделей Leopard 1, з яких ми можемо відновити 88 машин", - сказав Паппергер

Паппергер вважає, що війна триватиме "ймовірно, роками".

"Західні союзники надсилають туди достатньо зброї, щоб Україна могла захистити себе, але сьогодні українці не мають достатньо обладнання, щоб повністю відвоювати свою територію", - пояснив він.


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що компанія Baykar вже купила земельну ділянку в Україні під будівництво заводу.

Там планують випускати не тільки Bayraktar TB2, а й інші моделі безпілотників: наприклад, важкий Akıncı та винищувач Kızılelma.

У Baykar повідомили Defense Express, що загальна площа центру в Україні буде понад 30 000 кв. метрів, а кількість українських фахівців інженерів та техніків має становити понад 300 осіб.

Нещодавно Халук Байрактар заявив, що майбутній завод з виробництва безпілотників потрібно під'єднати до електрики і, на відміну від Туреччини, де ця процедура є безкоштовною та буде виконана впродовж кількох тижнів, в Україні це буде коштувати 10 млн дол. та потребуватиме 2 роки для реалізації.

Халук Байрактар  наголосив, що будівництво заводу безпілотників має важливе значення для українців, тому потрібно вирішувати все швидше та прозоріше.

 

Читайте також:
Війна
Німецька компанія Quantum-Systems GmbH відкрила завод БПЛА і центр розробки в Україні.
19 квітня, 16:27
Війна
Вітчизняний дрон стійкіший до РЕБ, може переносити два боєприпаси по 500 г та довше перебувати в повітрі на одному заряді
19 квітня, 10:37
Опінії
Українські розробники і виробники БПЛА працюють у рамках обмежених законом 25% прибутковості.
08 квітня, 09:03
Опінії
Проте подібний удар — це як кавова чашка холодної води у спекотний день: гарно, але мало.
02 квітня, 16:42
Світ
Ракети Taurus більше не вироблятимуться, оскільки оборонна промисловість не має права виробляти запаси без замовлень.
30 березня, 15:20