Концерт найменших учнів «Малої академія мистецтв» імені Кириченко зібрав 1000 глядачів

ПОЛТАВА
30.05.2016, 14:14

Концерт учнів підготовчої групи Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко зібрав понад 1000 глядачів у ці вихідні. 286 дітей, віком 4-6 років, прозвітували віршами, музикою, виставами та картинами за свої досягнення в цьому навчальному році. Після концерту-звіту вихованці отримали дипломи юних магістрів та перепустки для подальшого навчання у школі мистецтв за обраною спеціалізацією.

За словами Тетяни Магомедової, директори Полтавської міської школи мистецтв, підготовча група функціонує в школі мистецтв 15 років. Її завдання – підготувати дитину до подальшого навчання на одному з чотирьох відділів академії: театральному, хореографічному, музичному чи образотворчому. Навчання за спеціалізацією почнеться з 1 вересня.

Також директорка розповіла, що вистави найменших вихованців – найкращі, бо дитина в такому віці повністю чиста, світла, добра, із величезним запалом і бажанням творити.

– Мабуть, це найкращий концерт, який може бути в нашій школі. Дітям чотири з половиною роки: це великі від захвату очі й упевненість, що вони все вміють, – Магомедова.

ЧИТАЙТЕ: 14 квітня Полтавська школа мистецтв ставить грандіозний концерт

Зазначимо, 14 квітня цього року Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко грандіозним концертом відзначила своє 25-річчя. У концерті брали участь 1000 вихованців різного віку. Удвічі більше людей було в глядацькій залі. Захід відбувся у палаці дозвілля «Листопад». 

БІЛЬШЕ:  Полтавська міська школа мистецтв відсвяткувала 25-річчя

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18