Конфлікт між Кремлем та прігожиним посилюється

СВІТ
06 березня, 10:05
Конфлікт між Кремлем та прігожиним посилюється

прігожин оголосив про збір в Санкт-Петербурзі мітингу проти соратника путіна губернатора Бєглова

Керівник ПВК "Вагнер" євгєній прігожин оголосив про збирання мітингу проти губернатора Санкт-Петербурга Олександра Беглова. Між ними давно є відкритий конфлікт.

Про це повідомляють російські засоби масової дезінформації. Беглов є пропагандистом та соратником путіна.

Пригожин повідомив про свою позицію щодо управління Беглова.

"Сьогодні приїхав з Бахмута до Санкт-Петербурга. Можу з упевненістю сказати, що Бахмутом їздити легше. Або в Пітері треба всім пересісти на БМП, або, нарешті, вже вигнати поганою мітлою губернатора, який абсолютно обірвав. Невже у нас в Пітері немає жоден управлінець, який не зажерся, не закрався? Просто ганьба. Боляче дивитися, що народ терпить губернатора, який абсолютно знахабнів", – написав він у своїх соціальних мережах.

Також керівник "вагнерівців" почав закликати росіян виходити на мітинг проти губернатора Санкт-Петербурга.

Важливо відзначити, що всі заклики було видалено через кілька годин.

Конфлікт між Кремлем та прігожиним посилюється_1
Конфлікт між Кремлем та прігожиним посилюється_3

Нагадаємо, що засновник ПВК "Вагнер" євгєній прігожин заявив у Генпрокуратуру, що губернатор Петербурга Олександр Беглов "створив злочинну спільноту з метою розграбування держбюджету", а пізніше вимагав перевірити його за статтею про держзраду.

До цього Беглов, не називаючи імені прігожина, говорив, що "відомий бізнесмен" "обкрадає дітей" у сфері соціального харчування у Петербурзі. Конфлікт між підприємцем, відомим як "кухар путіна", та скандальним губернатором Петербурга триває вже понад два роки.
 

Читайте також:
Новини
На думку Гладкова, щоб зупинити обстріли в регіоні потрібно захопити частину України
29 травня, 10:50
Політика
Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.
17 травня, 16:09
Опінії
Заґратований російський опозиціонер Алєксєй Навальний також мріє побувати на війні, але тюремна камера не дозволяє.
10 травня, 19:25
Світ
Федеральний уряд на чолі з канцлером Олафом Шольцом продовжує толерувати російську пропаганду, яка отруює німецьке суспільство.
08 травня, 19:53
Війна
Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.
30 квітня, 18:35
Війна
Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.
23 квітня, 20:56