Конґресмени погодилися передати Україні заморожені російські активи

ПОЛІТИКА
08.11.2023, 15:21
Конґресмени погодилися передати Україні заморожені російські активи
Фото: YouTube

Комітет із закордонних справ Палати представників 40 голосами «за» підтримав відповідний законопроєкт. Далі — розгляд документа у Сенаті.

Як вдалося з'ясувати, законопроєкт покликаний унеможливити повернення конфіскованих активів назад до росії, поки вона не виплатить усі репарації Україні. Проти такої ініціативи виступило всього 2 конґресмени.

Комітет із закордонних справ Палати представників рекомендує вповноважити державного секретаря надавати допомогу Україні та на інші цілі, використовуючи конфісковані у Центрального банку росії та інші суверенні російські активи. Про які саме «суверенні активи» йдеться — не уточнюється.

Згідно із документом, держсекретар Ентоні Блінкен разом з Агентством США із міжнародного розвитку повинні протягом 180 днів після набрання чинності закону представити оцінку найбільш нагальних потреб України відвідним комітетам Конґресу. Тобто план має містити покрокове повоєнне відновлення, допомогу у галузі безпеки та гуманітарну допомогу.

Насамкінець додамо, що минулого місяця американський лідер Джозеф Байден виступив із промовою, в якій наголосив, що США здатні побудувати новий світовий порядок. Власне, президент закликав американців зробити те, що раніше пропагував його опонент Дональд Трамп.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Найбільший республіканський штат офіційно вступив у стан війни. Дональд Трамп закликав приєднатися до підтримки влади Техасу.
28 січня, 14:47
Світ
Джозеф Байден разом із помічниками все більше незадоволений діями режиму Біньяміна Нетаньягу. Приятель путіна ігнорує поради США.
15 січня, 19:25
Світ
Заокеанська філія світового єврейства зі столицею у Вашинґтоні збунтувалася. Білий дім відмовляється покривати режим Біньяміна Нетаньягу.
10 січня, 12:35
Політика
У Конґреcі США досягли угоди про фінансування уряду, яка запобігає призупинення роботи уряду. Справа зрушила з мертвої точки.
08 січня, 13:36
Політика
Дональд Трамп порушив свою присягу і вперше в історії нашої країни підбурив насильницьке повстання, напад на Капітолій США.
06 січня, 07:05
Політика
У разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.
23.09.2023, 19:36