Конґресвумен Спартц зрадила Україну

ПОЛІТИКА
25.12.2022, 06:09
Конґресвумен Спартц зрадила Україну
Фото: Google

Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.

Відповідні "нульові" результати Вікторії Спартц викладено на офіційному сайті Конґресу США, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Справедливості ради уточнимо, що соратниця Дональда Трампа не голосувала за весь багатомільярдний бюджет на підтримку України, тобто "проти всього".

У своєму поясненні для американської преси популістка Спартц спробувала виправдатися і заявила, що «не проти допомоги Україні, але ж не таким чином».

Натомість відомий вітчизняний журналіст Вахтанґ Кіпіані, який знайомий особисто з конґресвумен, прокоментував її демарш під час голосування у Палаті представників наступним чином:

«Українка з народження член Конґресу США Вікторія Спартц, але не належить до української діаспори. Вона не належить до її інституцій, не живе життям організованого й існуючого вже понад сотню років заокеанського українства.

Якщо вона знову начепить синьо-жовті кольори, коли їй стане вигідно, то варто буде їй пригадати, що Трампи приходять і ідуть, а Україна була і буде. Спартц зробила своїй Батьківщині підніжку у момент, коли тисячі солдатів і цивільних гинуть за свободу».

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що президент-демократ Джозеф Байден оголосив про новий пакет допомоги Україні на майже $2 мільярди, серед іншого дадуть системи ППО "Patriot".

Читайте також:
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
вчора, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00
Війна
Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".
04 вересня, 16:49
Опінії
Авжеж, злодії безпартійні, особливо, якщо вони всі є «Слуги народу»!
03 вересня, 10:39
Політика
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі готовий віддати Україну на поталу російським загарбникам.
29 серпня, 16:00
Блоги
Прирівняння корупції до державної зради, навіть лише на час воєнного стану, може негативно вплинути на майбутню євроінтеграцію України
29 серпня, 08:32