Конституційний суд увійшов в орбіту Медведчука

ПОЛТАВА
29.09.2018, 07:08

Голова Конституційного суду С.Шевчук зробив своїм радником креатуру Медведчука – Олега Синянського. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Віталій Купрій. 


В останні місяці правління Кучми Синянського поставили керувати Службою зовнішньої розвідки, а перед цим він був начальником Головного управління розвідки СБУ. Під час президентської кампанії 2004 р. засвітився у стеженні за кордоном за українськими опозиційними політиками. Генерал-розвідник В.Кравченко тоді звинуватив Синянського у тому, що він підписував незаконні вказівки на таке стеження, а також організував викрадення медичної карточки В.Ющенка з віденської лікарні, де той проходив лікування після отруєння.

Цікава деталь з біографії Синянського О.Г. – він навчався у Московському військовому інституті іноземних мов (володіє англійською, арабською та івритом), який закінчив у 1992 р. Тобто, випуск Синянського О.Г. припав на час, коли Росія та Україна були окремими державами. Особливістю вказаного навчального закладу було те, що він готував військових розвідників.

У 2005 р. Синянський зник з публічної сфери: трохи був у бізнесі, а потім взагалі «заліг на дно». А нещодавно з’явився – став найближчим радником голови КС. З Шевчуком він з’являється на офіційних зустрічах, супроводжує на інших заходах. По всьому відчувається, що він має величезний вплив на голову КС.

Виникає запитання: з яких питань може компетентно радити Голові Конституційного суду особа, предметом професійної діяльності якою були лише специфічна (як це випливає з викладеного вище) оперативна діяльність і бізнес?

Це питання є суспільно важливим, а тому я звернувся з депутатським зверненням до Голови Конституційного суду С.Шевчука, щоб отримати відповідь на нього з перших вуст. І чи було відомо йому про неоднозначну репутацію його нового радника, про його попередню діяльність і якщо так, то чим він керувався, призначаючи собі такого радника. Бо колишні співробітники СБУ та СЗР, з ким довелося поспілкуватися, просто в шоці від такого призначення. Усі вони вказують на тісний зв'язок Синянського з Медведчуком. А що зв’язує Шевчука з Медведчуком?

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18