«Конті» Бориса Колеснікова купує російську кондитерську фабрику

УКРАЇНА
30.10.2017, 10:51
«Конті» Бориса Колеснікова купує російську кондитерську фабрику

Український виробник солодощів «Конті» домовився про покупку кондитерської фабрики «Красная заря» в російському Іванові.

Про це розповіли двоє людей, які знають це від різних сторін переговорів, а також місцевий чиновник.

Продавець – структури, пов’язані з «Промсвязькапиталом» братів Дмитра та Олексія Ананьєвих, уточнюють двоє співрозмовників. Представник «Промсвязькапитала» відмовився від коментарів.

Гендиректор «Красної зарі» Павло Афанасьєв не підтвердив і не спростовув угоду. Сторони обговорюють лише виробництво продукції «Конті» за контрактом на вільних потужностях «Красної зарі», зазначив він. Запит в «Конті», відправлений 25 жовтня, залишився без відповіді.

«Конті» – великий кондитерський холдинг, його основний бенефіціар – Борис Колесніков. У 2010-2012 роках він обіймав посаду віце-прем’єр-міністра України при Вікторі Януковичі. Зараз Колесніков – один з лідерів партії «Опозиційний блок».

«Конті» випускає печиво «Супер-Контік», зефір Bonjour, цукерки Konti та ін. Головний офіс і кондитерська фабрика компанії знаходяться в Костянтинівці на Донеччині; два інших заводи – в окупованих Горлівці і Донецьку.

У Курській області Росії працюють дочірня структура компанії «Конті-Рус» і кондитерський комбінат. У 2014 році «Конті» довелося зупинити роботу двох кондитерських фабрик в Донецькій області.

У той же час, бізнес компанії в Росії активно розвивався: «Конті» повідомляла про інвестиції в будівництво нових ліній і збільшення виробництва.

За оцінкою асоціації підприємств кондитерської промисловості «Асконд», в Росії «Конті» з часткою ринку близько 2% випускає приблизно 70 000 тонн кондитерських виробів на рік.

Росспоживнагляд заборонив ввезення до Росії солодощів двох великих українських виробників – «Конті» і АВК. У 2013 році Україна забезпечила третину всього російського імпорту кондитерських виробів.

Війна - війною, а бізнес за розкладом.

вибір редакції