Контррозвідка ліквідувала канал незаконного вивезення з України авіаційних комплектуючих

КРИМІНАЛ
16.11.2021, 14:44
Контррозвідка ліквідувала канал незаконного вивезення з України авіаційних комплектуючих
Фото: СБУ

Схему організували двоє мешканців Дніпропетровщини.

Контррозвідники Служби безпеки України викрили та припинили функціонування каналу незаконного переправлення за кордон авіаційних комплектуючих військового призначення.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

“Встановлено, що двоє мешканців Дніпропетровщини організували схему придбання на території України авіаційних агрегатів та комплектуючих до військової техніки з подальшим їх незаконним вивезенням до країн близького зарубіжжя для потреб військово-промислових підприємств та військових об’єктів цих країн”, — інформують в СБУ. 

Зазначається, що за результатами вжитих заходів товари військового призначення (авіаційні насоси та контактори) було виявлено і вилучено на одному з митних постів Київської митниці.

У ході обшуків також вилучено понад 200 одиниць товарів до авіаційної техніки сумнівного походження (стартер-генератори, плунжерні насоси, клапани, спеціальні фільтри та інше пілотажно-навігаційне електронне обладнання для чутливих вузлів військових літаків), супровідні документи до них, печатки і штампи, бланки-паспорти на продукцію, матеріали листування фігурантів з іноземними замовниками, електронно-обчислювальна техніка, засоби зв’язку тощо.

Наразі у рамках відкритого слідчими СБУ кримінального провадження вирішується питання щодо оголошення зловмисникам підозри у вчиненні злочину, передбаченого ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) КК України.
 
 

Читайте також:
Співробітники СБУ затримали зловмисника на пункті пропуску.
15.06.2021, 16:01
Колишній начальник одного з територіальних управлінь "не догледів" обсяги виконаних робіт та їх вартість.
24.05.2021, 16:08
Поліціянт може відправитися за ґрати на 15 років.
14.05.2021, 16:27
Замовник був народним депутатом України кількох скликань та очолював Міністерство транспорту та зв’язку.
25.02.2021, 14:38