Контужені власною славою

Опінії
17 вересня, 09:07
Контужені власною славою
Фото: © Parus

Тандем Люсі-історички і лінгвіста Данілова переходить на «прожитковий мінімум здорового глузду».

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Він ставить хрест на репутації державної влади... Залапковані терміни нам подарували мережі, ми лише примазуємося до чужого причепливого критиканства, на яке лише й заслуговує діяльність одіозної челяді народу – прес-секретаря ТКГ Арестовича та голови РНБО Данілова.

Перший чи не щодень несе таку «віхолу», на яку до цього був здатен лише  неперевершений кремлівський гусляр Піськов! (Чесне піонерське – поганяло взяли із невичерпного джерела мудрості, того таки Facebook'у). А «пурга» Піськова – віхола найвищого ґатунку, бо визнана неймовірною самим піськовим босом Чинариком.

Другий наш оракул, чиє відомство регулярно «хірить» («перекреслює хіром», себто хрестом) Конституцію, видає на гора фантазії клоуна у форматі наказів. Днями отчебучив «новацію» про латиницю, мовляв, ми не тупіші пташенят Назарбаєва.

Хто не в курсі, казахи наразі вже переписують національні героїчні епоси «Кобланди-батир», «Коркіт-Ата» і «Огузнаме» абеткою Ціцерона.

І стило їм у руки! Люди вірять, що саме це допоможе їм у Семеї (по-старому – Семипалатинську) розірвати пуповину з руським міром. Хоча, як на нас – сторонніх і далеких, ефективніше у Східноказахстанській області спрацювали би китайські ієрогліфи.

Панове, а ви чули, що Брітні Спірс втретє виходить заміж? Ні, ви лише уявіть – утретє! І як тепер жити українцям з тим, що обручку з діамантом в чотири (чотири!!!) карати, подаровану трохи непевній поп-диві Брітні нареченим, виготовив нью-йоркський ювелір Роман Маляєв?!

Далі. Чули, що усі до ноги громадяни, кому не поталанило народитися під знаком Тільця, у вересні нинішнього року зазнають приголомшливої дискримінації від жорстоких, людиноненависницьких зірок – будь-яке висловлювання з найменшим натяком на критичність на адресу цих ображених долею і астрологами людей загонить їх у темний куток самоізоляції і рефлексії? Ми їх втрачаємо!

Та увесь захайпований пóпàми (popamy – на смак чи нėсмак), астрологами і коалами-породіллями місцевий інфопростір здригнувся від жаху пророцтва Арестовича – практично днями не стане України як такої. Віднині на наших одвічних теренах знову постане Русь. Під проводом Люсі сунемо до джерел –  житій Аскольда і Діра, св. Ольги, Святослава, Володимирів Великого-Бабника-Хреститетя та Мономаха, Ярослава Мудрого…

Арестовичу залишилося верифікувати житіє Володимира Олександровича Найбільшого – хто б сумнівався, його пращури теж десь там, серед князів київських.

І восьмий рік триваюча в реальному часі російсько-українська війна, яка, щоправда, два роки тому як завершена в окремо взятій совковій голові верховного головнокомандувача, віднині буде іменуватися російсько-руським внутрішнім громадянським конфліктом. Що, ви не читаєте Арестовича?!! Так, у нього усе – аби ляпнути, але ж який масштаб!

А те, що вже найближчими часами треба буде писати не президент-клоун Зе, а prezident-blazen Ze? Як не знали?! Вам, дідів не помнящим, що – сам пан Данілов не указ? Голова Ради національної безпеки і оборони? Новатор на увесь світ, через Радіо Свободу заявив про конче назрілу необхідність замінити в нашій країні кириличний алфавіт на латиницю.

Чим не національна ідея – наздогнати і перегнати казахів? Бо невідомо, як без цього садити мільярд дерев і Порошенка, зводити з нуля президентську бурсу, а того ж Порошенка – зі світу, і брехати, брехати, брехати...

Відволікаючи нашу увагу від справді важливих речей. Зокрема, від цукру по 28.30 грн. за кілограм у місцевому МаркетОпті і набурмосеного лобика пані Безуглої з приводу відсутності кворуму слуг на засіданні ТСК.

Читайте також:
До трансформації COVID-19 на DELTA-21.
19 жовтня, 09:24
Навіть шведи побачили профанацію Зе-команди у боротьбі з олігархами; що вже казати про пересічних українців.
14 жовтня, 13:42
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна
08 жовтня, 12:23
В Україні зріс рівень контрабанди, а все через те, що у команді Володимира Зеленського всі однім миром мазані.
06 жовтня, 12:28
Над зеленою болотяною тванню – лопаються бульбашки метану...
02 жовтня, 16:45
“Гарант” цього сезону тримається за цифру у 7,99 грн/куб газу, і сподівається, що ніхто не згадає, що торік це було удвічі дешевше.
28 вересня, 15:36