Коронавірус «допоміг» американським мільярдерам істотно збільшити власні капітали

СВІТ
24 травня, 11:20
Марк Цукерберг — головний вигодонабувач COVID-19
Марк Цукерберг — головний вигодонабувач COVID-19
Фото: rosinvest.com

Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.

Журнал Forbes опублікував список найбагатіших людей світу, чиї стати зросли під час карантину. 25 найбагатших людей за останні 2 місяці заробили загалом 255 млрд доларів.

За інформацією видання, найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів. Акції соцмережі за останні 2 місяці зросли майже на 60%. Це дозволило йому піднятися з 7 на 4 місце у рейтингу (зараз статки Цукерберга оцінюють у 86,5 млрд дол.).

Глава Amazon і досі найбагатша людина у світі Джеффрі Безос (146,9 млрд доларів) розбагатів на 29,9 млрд доларів завдяки зростанню акцій компанії. Сталося це на тлі зростання попиту на купівлю в інтернеті й закриття магазинів через карантин.

Розбагатіли за час карантину також зокрема засновник Microsoft Білл Гейтс (+11,9 млрд доларів), гендиректор Louis Vuitton Moet Hennessy Бернар Арно (+12,8 млрд доларів) та очільник інвестиційного фонду Berkshire Hathaway Ворен Баффет (+6 млрд доларів).

Дослідження аналітичних груп Americans for Tax Fairness і Institute for Policy Studies показало, що американські мільярдери за два місяці пандемії, тобто з березня, збільшили сукупний статок на 15%.

У дослідженні враховувалися дані Forbes з 18 березня по 19 травня. За цей час статки американських мільярдерів зросли сумарно на 434 млрд доларів (з 2,948 трлн до 3,382 трлн дол.).

Всього за два місяці сукупні статки мільярдерів зросли сумарно на 434 млрд доларів.

Крім цього, у звіті повідомляється, що кількість мільярдерів за період пандемії збільшилася: якщо в березні їх було 614, то в травні – вже 630. Так США за підсумками квітня виявилися на другому місці в світі після Китаю за кількістю нових мільярдерів з 2010 року, то тобто після економічної кризи 2009 року.

Нагадаємо, що під час карантину, запровадженого в багатьох країнах світу, користувачі Фейсбуку неодноразово скаржилися на несподівані блокування контенту про коронавірус, який вони поширювали із перевірених джерел. Особливо ж це відбувалося, коли користувачі намагалися заперечувати виключну небезпеку від інфекції.

Читайте також:
247 «слуг-нардепів» вдома тримають 1 мільярд гривень готівкою.
15 червня, 17:02
Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.
вчора, 17:44
Тижневе голосування щодо поправок до Основного Закону з метою обнулити президентські терміни Владіміра Путіна слід вважати нелегітимним.
вчора, 15:33
У Бундестазі Німеччини триває дискусія про повернення до обов'язкового військового призову.
04 липня, 15:00
Затримали понад тисячу людей, вилучили зброю, мільйони фунтів і євро, тонни наркотиків.
04 липня, 12:06
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03 липня, 14:38