Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Опінії
10.12.2022, 14:30
Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Частина 2

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Е-е-е – Вигук, частина мови, споріднена з «тю», «кукаріку», якими  зловживають інтерпретатори Саги про Найвеличнішого (див. Єдиний марафон).

Єдѝний марафόн – Медійна локація, створена офісом для запобігання природному поширенню об´єктивної інформації про стан справ на глобусі (див. Глобус України) та уславлення в грядущих віках діянь Зе і його Кварталу. Метою Є.М. є, зокрема, збільшення часу амортизації груп Подоляк і партнери, Мосійчук і Ко, ОбдристовичФейк.

Жѐня Алопѐція –Лисий Кошовий (див. Лисий) в країнах з латинською абеткою.

Запорєбрик – Територія розповсюдження андрофагів (див. Глибинний нарід).

Зебόбик – Носій т.зв. цінностей позагромадянського суспільства, інфікований особливо небезпечним зекоком «аби не по». Представлений монобільшістю у Верховному Принтері Глобуса. Прабатьківщиною З. вважають алеї парків культури і відпочинку, фотолабораторії, весільні і поминальні застілля, атракціонні локації. Полярний антагоніст порохобота (див. Порохобот).

Іллí день – 1. День народного календаря, який більшістю церковних приходів відзначається 20 липня за Юліанським календарем (2 серпня – за Григоріанським) і поєднує дохристиянське вшанування бога Перуна та старозавітного пророка Іллі. Особливо православнуті святкують як 20-го, так і 2-го. За повір´ям, саме в ці дні Ілля рясно пудить в прісноводні водойми, перетворюючи їх на непридатні для купання та прання білизни. 2. День уродин класичного виродка з-під кобищанських парканів Ківи Іллі – сепаратиста, українофоба, колаборанта, зажопника, бухгалтера, інженера-технолога жомового виробництва, міліціонера, розжалуваного доцента і нардепа. К.І. –ходячий поки що виразник (похідне від вѝразка, болячка, вавка) совкового малоросійства полтавської ментівсько-правничої школи.

Ї – від укладача: запропонована стаття відхилена з цензурних міркувань.

Кόля-Каклєта – Типовий представник феєричного кретинізму у сфері політичного ресторанно-готельного бізнесу.

Крадівнѝцтво Велѝке – Одна з нав´язливих ідефікс шостого ПреЗе (див. Блазень). Те ж саме, що й мале, але К.В. реалізується в національних масштабах на 24-х тисячах погонних кілометрів трас, магістралей, під'їзних манівців і стежок глобуса (див. Глобус України) під орудою впритул наближених до концертного рояля. 

Кріт – Дрібний ссавець родини 007, походить з березняків Нечорноземної зони мордору, звичний ареал його сучасного поширення – Лісостеп, обмежений вулицею Банковою. Харчується, переважно, розвідувальною інформацією на паперових носіях, принтерними картриджами, секретарками з приймальної президента, не гребує радницями.

Лѝсий – 1. Людина, позбавлена волосяного покриву верхньої частини черепної коробки в результаті вікових змін, захворювання або професійної недбалості цирульника. 2. Кошовий Є. (ще див. Женя Алопеція) – фронтмен-2 трупи «Квартал-95», орденоносець, таємно номінований на героя глобуса за значний особистий внесок у справу загального очманіння, привселюдно поцілований у вільне від волосяного покриву тім´я Самим Найвеличнішим (фронтменом-1) у стані вікторіанської афектації.

Лох – Особина у сутінково-присмерковому психічному стані, який триває, як правило, до сорокаріччя і раптового усвідомлення особиною своєї особливої місії в історії людства, протилежний «нелоху».

Мамáй – 1. Мамай Алаш Кият (біля 1335-1380) – беклярбек і темник  Золотої Орди з половецького роду, пращур полтавських (опішнянських) шляхтичів Глинських, активний учасник вигаданої Куликовської битви. 2. Коза́к Мама́й — народна картина із зображенням козака-бандуриста у стані «трохи podshoffe» у стилі мистецтва індоарійської прадавньої спільноти. 3. Мамай О. Цукринський – лідер пенсійної думки з-під кобищанських парканів. (від укладача: відомо, що балетмена Андріса Лієпу при народженні бог поцілував у гомілковостоп, футболіста Ліоне́ля Андре́са Ме́ссі Куччиттіні – у гомілковостоп і відразу в голову, Зе – у  гланди, про М.О.Ц. ніхто не знає, куди його і хто поцілував).

Читайте також:
Війна
Такий крок сторони виправдали тим, що за європейські гроші має купуватись лише європейська продукція
23 лютого, 09:08
Війна
480 членів Бундестагу не підтримали пропозицію щодо постачання ЗСУ крилатих ракет Taurus.
22 лютого, 15:23
Політика
Чинний президент США Джо Байден наразі посідає 14-те місце.
20 лютого, 18:49
Політика
Нахіба там така непрацююча кулеба, яка щомісячно отримує десятки мільйонів на своє утримання?
16 лютого, 17:19
Світ
У США Сіярто передали фрагмент російського танка, знищеного під Києвом.
10 лютого, 18:05