Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Опінії
19.12.2022, 10:07
Короткий практичний словничок місцевої української меншини

Частина 3

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Нáші – 1. Чужі, не наші. 2. Клерикально-совковий концентрат колаборантів глобусу, об'єднаний у так зв. «партію Н.» мураєвим є., нині одним з полководців так зв. «Віденського батальйону».

Обдристόвич – 1. Людина, яка попала під неконтрольоване випорожнення великої рогатої худоби. 2. Послідовник радикального крила вангувізму та медійно-кликушеської секти неонострадамства, для яких збрехати – що два пальці об асфальт. У практичній життєдіяльності О. широко і невибірково використовує відкриті форми політичної проституції, обмов і обсцентної лексичної редуплікації. Ігнорується пристойними колами, схильний до гермафродитизму. Віртуально практикуючий розвідник, діючий підполковник (читати як генерал-унтер-підпоручик-маршал).

Порохобόт – 1. Представник пригнобленої меншості глобусного загалу, здебільшого волонтер, який з Перемогою чекає й на відміну драконівського режиму «не на часі». Серед прихильників течії П. поширені настрої стадіонного реваншизму, визнання шоколаду восьмим дивом глобусу і ревізії підручника арифметики з поверненням у вжиток зневаженого клоунами постулату: «Два на два – чотири». Буває неврівноваженим, відомі випадки, коли при зустрічі із зебобиком П. втрачав самоконтроль, пускався в танок і вигукував: «І я твій вирок!». 2. Пішохід, мандрівник у забруднених дорожньою пилюгою ботах.

Ржу-нє-могу – Оргазматичний стан маргінального прошарку глобусного етносу з проблисковою свідомістю в головній глобусній глядацькій залі в момент коди на виконанні арії Кармен з однойменної опери Жоржа Бізе тандемом блазнів (див. Блазень) на роялі особливо неприродним способом, з використанням підцензурних частин організму не за призначенням.

Соснá корабѐльна – 1. Напівфабрикат стоячого корабельного такелажу. 2. Елітні з доступних представниць правлячої диктатури глобуса, яким притаманні особлива робочість (від укладача: так у резюме), нагуляна губатість і арсенал інтимно-астрального впливу на клієнта (див. Арахамія).

Трухá – 1. Те саме, що й потерть, солом´яна потерюха. 2. Відомий на глобусі політик, підприємець, хапуга й у вільний від політичного бандитизму час – при´слуга частини народу, афілійованої з криміналом, зокрема, полтавським. Власник валізи зі ₴150 000, запропонованих полісмену за можливість піти лісом, вірогідно – грибник.

Уточка Дімόн – 1. Презирливе, але влучне поганяло колишнього прем´єр-міністра, підставного президента, діючого заступника голови радбезу рф мєдвєдєва д. а. Постійне перебування У.Д. у стані глибокого алкогольного анабіозу спричинилося до атрофії доль головного мозку, відповідальних за безпеку рф і ставкá з пластмасовими качками. Авторитети соціальної психопатії та спеціалісти із домашнього догляду за «дєдами, котрі воєвалі і вже неспроможні знову повторити» діагностують у високопоставленого, практично раком, пацієнта мультиформну гліобластому обох півкуль колись головного мозку та рекомендують У.Д. евтаназію до засідань Нюрнберг 2.0. 2. Ще УТочка (9К79 Точка, Точка-У, SS-21 Scarab A «Скарабей», за договором РСМД про ліквідацію ракет середньої і малої дальності − ОТР-21) − радянський тактичний ракетний комплекс епохи Пугачової. Оскільки високоточність не була із самого початку закладена у перелік характеристик У.Т., з дня на день від запуску ракети по критично-інфраструктурному дитячому майданчику натівського поплічника – «нацистського, знавіснілого бандеро-петлюро-мазепинського Кварталу-95» – очікують влучання у мавзолей з мощами Третього інтернаціоналу. Інсайд на паперті храму Покровѝ Пресвято́ї Богоро́диці, що на Канаві (більше відомий в православних колах як собор Василя Щасливого), підтвердив оголошення повної бойової готовності у протиракетних силах компартії (ПРС КПРФ): лідер совкового пережитку Зюганов Г.А. перевів актив партії на цілодобове казармене перебування та особисто запускав протиракетні дирижаблі над мавзолеєм.  

Фе – Вигук, яким виражають негативне, презирливе ставлення до явища, предмету, особи. Наприклад: «Фе, який фейс з флискою на фотці!», де фейс вражає лжепатріотичною щетиною, флиска – підкреслено секондною вартістю, а фотка – епатажною піксельністю.   За певних обставин Ф. протилежне «Ого!».   

Читайте також:
Опінії
Байден має вирішити, як йому відновити реноме Сполучених Штатів
13 квітня, 19:37
Політика
Рішення Європейського парламенту — це порожня погроза і чистий політичний театр.
12 квітня, 11:55
Політика
На кордоні України вона продовжується.
25 березня, 10:20
Опінії
Світові ціни на нафту, газ, електричну енергію — ворога мало хвилюють.
23 березня, 09:26
Опінії
США активно підтримує Україну з самого початку війни. Ми повністю залежимо від підтримки союзників.
22 березня, 16:15