Корпорація «Starbucks» хоче повернутися на російський ринок

ЕКОНОМІКА
05 червня, 19:25
Корпорація «Starbucks» хоче повернутися на російський ринок
Фото: Yeni Şafak

Американські підприємці планують знову наживатися на громадянах РФ. Забруднені в українську кров гроші ворога не пахнуть.

Такі відомості із посиланням на свої джерела у керівництві «Starbucks Corporation» оприлюднило видання Yahoo. Зазначається, що цього тижня фірма подала 8 заявок на реєстрацію нових товарних знаків до Роспатенту.

Вони ставляться як безпосередньо на продукцію, так і застосовуються до послуг у галузі харчування. Експерти вважають, що американська компанія хоче забезпечити собі можливість повернутися на російський ринок, щойно дозволять обставини, навіть попри санкції.

Якщо це станеться, у російської фірми «Stars Coffee», яка привласнила заклади «Starbucks Corporation» на московії, можуть початися проблеми через використання схожого логотипа. Заявки від американської компанії подані за 21, 30, 35 та 43 класами Міжнародної класифікації товарів і послуг, які стосуються: кави миттєвого приготування, приготування напоїв, їжі для вживання на місці, адміністрування програми лояльності.

Утім, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», Кремлю вдалося підкупити низку західних транснаціональних корпорацій. На жаль, обхід санкційних обмежень набуває ефекту доміно.

Читайте також:
Кримінал
Капітаном вантажного судна є громадянин однієї з країн Південного Кавказу, а саме Азербайджану.
11 липня, 11:55
Економіка
Доха намагається бути провідним дипломатичним майданчиком попутно вливаючи валюту у війну проти України. Москва рішуче користає з цього.
07 липня, 11:15
Війна
Український слід у курортному бізнесі в Криму під прапором рф
06 липня, 13:37
Війна
У 2022 році компанія PepsiCo Inc. заявила, що припинила виробництво. Компанія Coca-Cola була однією з перших, які пообіцяли піти з росії
18 червня, 10:05
Війна
Довгостроковий контракт із московією допоможе індійській компанії Reliance забезпечити постачання дешевої російської нафти
29 травня, 10:10
Війна
Західні компанії відмовляються від планів піти з росії
28 травня, 15:55