Корпорацію «Disney» звинуватили у сприянні педофілії

КРИМІНАЛ
04 січня, 19:04
Корпорацію «Disney» звинуватили у сприянні педофілії
Фото: Twitter

Содоміт Джеффрі Епштейн завжди служив сіоністському режиму Ізраїля. Він схиляв посадовців і акторів у США до злягання з дітьми заради слави.

На початку цього тижня хакери «злили» у мережу списки відвідувачів скандального «острова для утіх» західної богеми, організованого Епштейном. Із-поміж безлічі відомих імен, як от Дональд Трамп, Білл Клінтон, Гантер Байден, Майкл Джексон, виявилися керівники та персонал корпорації «Disney».

З'ясувалося, що кіноімперія, заснована антисемітом Волтом Діснеєм і яка спеціалізується переважно на продукуванні стрічок для дітей, у 1990-2000-х роках відправляла неповнолітніх на острів Епштейна. Це підтверджують у своїх численних зізнаннях самі юні зірки Голлівуду.

Фактично, щоби здобути славу на кіноолімпі, актори та акторки мали пройти випробування ліжком у компанії колишніх та теперішніх політиків західних демократичних урядів, прикметно, що не тільки США. Спонсорами цієї злочинної оборудки були позаштатні співробітники ізраїльської спеціальної служби «Моссад», яка вела опис клієнтів, фільмуючи брудні втіхи.

У сіоністів зібрано справжній архів на поціновувачів педофілії, тому коли мова заходить про засудження геноциду палестинців умовно колективний Захід безсоромно бреше дивлячись у вічі, що «немає фактів проти Ізраїлю». Звісно, бо це в Ізраїлю є факти, які змушують «поборників демократії» плазувати перед світовим єврейством заради збереження своєї публічної репутації.

Водночас як уже раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», керівництво державного утворення Ізраїль роками шантажує американських посадовців компроматом. Усе через справу содоміта Епштейна, який розбещував неповнолітніх.

Трамп у компанії педофіла Епштейна (кінець 1980-х років)
Трамп у компанії педофіла Епштейна (кінець 1980-х років)
Читайте також:
Новини
Головний "слуга народу" не може утриматися від того, аби не присвоїти собі чуже.
11.01.2021, 10:12
Опінії
До епітафії почилому в бозі Гафту.
17.12.2020, 08:49
Опінії
Ще один крок до безпам'ятства.
25.08.2020, 13:44
Кримінал
Його обвинувачують у відмиванні сотень мільйонів доларів на території Європейського Союзу, України та Великої Британії.
12 квітня, 20:03
Кримінал
Унаслідок реалізації схеми бюджету завдано збитків на суму 159,5 млн гривень.
11 квітня, 18:41
Кримінал
ВАКС продовжив до 26 травня строк дії обов'язків, покладених на колишнього голову Полтавської ОДА Валерія Головка.
11 квітня, 15:18