Ізраїль шантажує американських посадовців компроматом — ексагент «Моссад»

СВІТ
28.11.2023, 21:49
Ізраїль шантажує американських посадовців компроматом — ексагент «Моссад»
Фото: Reddit

Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.

Про це у прямому етері пропагандистського телеканалу RT заявив колишній співробітник служби «Моссад» Арі Бен-Менаше. Він навіть назвав імена тих, кого сіоністи примусили роками працювати на себе, шантажуючи компроматом.

Зі слів Бен-Менаше, такі особи, як Джеффрі Епштейн та Ґіслейн Максвелл служили уряду Ізраїлю (незалежно від особи у прем'єрському кріслі) для схиляння певних посадовців у Вашинґтоні до позиції Тель-Авіва. Епштейн і Максвелл за завданням «Моссад» шантажували американських політиків записаними на відео фактами сексуального насильства над дітьми та жінками.

Прикметно, що подібні до заяви ексагента ізраїльської спецслужби раніше на шпальтах газет The New York Times, The Guardian та The Washington Post робили неназвані співробітники ЦРУ. Тобто, у Вашинґтоні знають про інтриги Тель-Авіва, але нічого не роблять.

Водночас, як інформував «Останній Бастіон», попередник Біньяміна Нетаньягу на посаді прем'єр-міністра Яїр Лапід нахабно зажадав від світових медіа писати брехню. А ще, виправдовувати різанину та бомбардування Ґази.

Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33