Ізраїль шантажує американських посадовців компроматом — ексагент «Моссад»

СВІТ
28.11.2023, 21:49
Ізраїль шантажує американських посадовців компроматом — ексагент «Моссад»
Фото: Reddit

Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.

Про це у прямому етері пропагандистського телеканалу RT заявив колишній співробітник служби «Моссад» Арі Бен-Менаше. Він навіть назвав імена тих, кого сіоністи примусили роками працювати на себе, шантажуючи компроматом.

Зі слів Бен-Менаше, такі особи, як Джеффрі Епштейн та Ґіслейн Максвелл служили уряду Ізраїлю (незалежно від особи у прем'єрському кріслі) для схиляння певних посадовців у Вашинґтоні до позиції Тель-Авіва. Епштейн і Максвелл за завданням «Моссад» шантажували американських політиків записаними на відео фактами сексуального насильства над дітьми та жінками.

Прикметно, що подібні до заяви ексагента ізраїльської спецслужби раніше на шпальтах газет The New York Times, The Guardian та The Washington Post робили неназвані співробітники ЦРУ. Тобто, у Вашинґтоні знають про інтриги Тель-Авіва, але нічого не роблять.

Водночас, як інформував «Останній Бастіон», попередник Біньяміна Нетаньягу на посаді прем'єр-міністра Яїр Лапід нахабно зажадав від світових медіа писати брехню. А ще, виправдовувати різанину та бомбардування Ґази.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06.11.2023, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05.11.2023, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14.09.2023, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02.09.2023, 20:03