Корупційні ротації Лисак-Василишин у керівництві Аїди – вбивчого МОЗу

ПОЛТАВА
13.07.2016, 16:08
Корупційні ротації Лисак-Василишин у керівництві Аїди – вбивчого МОЗу

Начальник управління охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак заявив, що планує посісти посаду заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина, якого 7 липня затримали «на гарячому» за отримання хабара.

Нагадаємо, Василишин створив систему поборів з практикуючих лікарів за надання їм можливості здійснювати належним чином свої функціональні обов'язки, зокрема проводити операції в Олександровській лікарні м. Києва, - повідомляють у Київській прокуратурі.

Працівники медичної сфери безпосередньо пов’язують ротації у вищому керівництві МОЗу, оскільки Лисак перебуває у тісних дружніх зв’язках із Василишиним.

Лікарі зазначають, що полтавський Начальник управління охорони здоров’я майже за 20 років обіймання керівних посад у медичній сфері створив за собою «непоганий» бекґраунд для просування у Київ.

27 травня 2005 р. у Полтаві було затримано начальника Управління охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації Віктора Лисака. Проти посадовця було порушено кримінальну справу за фактом придбання його відомством рентген-апаратів, що не відповідали вимогам тендерної документації і не мали дозволу на використання в медичній практиці.

Як повідомив тодішній заступник начальника управління — начальник слідчого управління УМВС в Полтавській області Геннадій Критьєв, згідно зі ст.210 і ст.364 Кримінального кодексу Віктор Лисак звинувачувався у зловживанні службовим становищем і нецільовому використанні державних коштів.

Ішлося про те, що міліція має в своєму розпорядженні 50 офіційних заяв від громадян про погіршення стану здоров'я після обстеження на рентген-апаратурі в Полтавській обласній лікарні і обласному протитуберкульозному диспансері.

ЗМІ припускають, справу зам’яли за великі гроші. Лисак, поскаржившись на передінфарктний стан, домігся не тільки пом’якшення ув’язнення до підписки про невиїзд, але і реабілітації на посаді та навіть виплати лікарняних у якості «моральної компенсації» за завдані клопоти. Це бонус до чорнобильських виплат, які Лисак отримує як фейковий ліквідатор аварії на ЧАЕС.

Та всеукраїнської слави Віктор Петрович здобув не як головний Ескулап (давньогрецький бог лікарської справи – ред.) Полтавщини, а як Аїд – «смотрящий» у царстві мертвих.

Чого тільки варта лікарська недбалість медсестри Полтавської міської дитячої клінічної лікарні, через вину якої дівчинку Альбіну Гохалтер ледь не вбили, прооперувавши здорову нирку замість хворої.

До слова, медсестра, що готувала дівчинку до операції досі непокарана. Причина – у родинних зв’язках. Як виявилося, та медсестра – племінниця адвоката Козленка, який захищав Лисака, коли той сидів у в'язниці за рентген-апарати. Коло замкнулося.

БІЛЬШЕ: Справа Альбіни Гохалтер. Коли буде покарана винна медсестра?

«Останній Бастіон» уже порушив кримінальну справу проти одного з підопічних Віктора Лисака – головлікаря комунальної установи «Полтавський обласний центр з екстреного позбавляння життя і здоров’я» (нешвидка – ред.) Олександра Лавренка. Через недбалість і зловживання службовим становищем останнього (який у свою чергу виконує вказівки «згори») померли сотні людей. Причина – умисне применшення кількості карет швидкої допомоги на зміні з 36 до 16-21.

БІЛЬШЕ: Кримінальну справу порушили проти головлікаря полтавської швидкої

Та перефразовуючи цитату з «Біблії», маємо: «Який начальник медицини, такі й піддані при ньому». Просування Лисака на посаду заступника міністра охорони здоров'я лише підтверджує всю абсурдність «потьомкінської реформи» медицини, анонсованої екс-прем’єром Яценюком.

В ТЕМУ: Гробові реформи: правда про нищення швидкої медичної допомоги

Загалом, «реформа» виконує своє завдання, цілеспрямовано заганяючи людей у царство небіжчиків, де на них уже чекають свої Аїди, Харони й Плутони. 

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
вчора, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
вчора, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18