Корупційний скандал на 75 мільйонів в Полтавській ДФС – податківці ані пари з вуст

ПОЛТАВА
02.10.2014, 12:19
Корупційний скандал на 75 мільйонів в Полтавській ДФС – податківці ані пари з вуст

Головне управління Міндоходів у Потавській області, яке прокуратура звинувачує в тому, що воно «пробачило» одному з підприємств податків на астрономічну суму – не коментує ситуацію.

Минулого тижня прокурор Полтавської області Ян Стрелюк заявив про викриття працівників полтавської податкової, які проявили небачену щедрість і не стягували з місцевого паливного гіганту збори до бюджету.

Як вважають слідчі, посадовці Полтавської податкової умисно не вжили заходів для стягнення з одного із найбільших підприємств паливно-енергетичного комплексу регіону податкових зобов’язань на загальну суму понад 75 мільйонів гривень.

«Останній Бастіон» звернувся до обласного ГУ Міндоходів по коментар, проте речник Вікторія Захарченко повідомила, що у відомстві не чули про порушену прокуратурою справу.

Нараз прокуратура Полтавської області веде досудове розслідування у кримінальному провадженні з формулюванням «зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки».

«Останній Бастіон» намагається отримати додаткову інформацію по цій справі.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36