Корупційний скандал на 75 мільйонів в Полтавській ДФС – податківці ані пари з вуст

ПОЛТАВА
02.10.2014, 12:19
Корупційний скандал на 75 мільйонів в Полтавській ДФС – податківці ані пари з вуст

Головне управління Міндоходів у Потавській області, яке прокуратура звинувачує в тому, що воно «пробачило» одному з підприємств податків на астрономічну суму – не коментує ситуацію.

Минулого тижня прокурор Полтавської області Ян Стрелюк заявив про викриття працівників полтавської податкової, які проявили небачену щедрість і не стягували з місцевого паливного гіганту збори до бюджету.

Як вважають слідчі, посадовці Полтавської податкової умисно не вжили заходів для стягнення з одного із найбільших підприємств паливно-енергетичного комплексу регіону податкових зобов’язань на загальну суму понад 75 мільйонів гривень.

«Останній Бастіон» звернувся до обласного ГУ Міндоходів по коментар, проте речник Вікторія Захарченко повідомила, що у відомстві не чули про порушену прокуратурою справу.

Нараз прокуратура Полтавської області веде досудове розслідування у кримінальному провадженні з формулюванням «зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки».

«Останній Бастіон» намагається отримати додаткову інформацію по цій справі.


Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35