Корупція на Волинській митниці

КРИМІНАЛ
25.07.2024, 17:37
Корупція на Волинській митниці

НАБУ і САП повідомили про підозру двом службовим особам

НАБУ і САП повідомили про підозру двом службовим особам Волинської митниці, дії яких призвели до збитків державі на суму понад 53 млн грн.

За даними слідства, впродовж жовтня - грудня 2020 року службовці митниці сприяли незаконному переміщенню через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» комп’ютерної техніки Apple без належної сплати митних платежів. Імпортовану продукцію зокрема маскували вживаною сільськогосподарською технікою та механічним обладнанням.

Всього задокументовано вісім епізодів, коли службовці митниці умисно не помічали незаконне переміщення товарів, складали підроблені документи, вносили до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор» неправдиву інформацію, чим незаконно мінімізували митні платежі.

Корупція на Волинській митниці_1

Читайте також:
Політика
Кабмін подав до Верховної Ради законопроект яким пропонується зберігати дані про корупціонерів лише один рік.
вчора, 15:20
Опінії
Від фортифікацій до офшорів: як працювала схема Проніна-Корольчука.
вчора, 14:45
Кримінал
САП просить визнати необґрунтованими активи, набуті Кулебою.
вчора, 14:22
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
вчора, 08:46
Кримінал
Олександра Сорокового звинуватили у службовій недбалості.
22 червня, 19:26
Війна
Очільник Львівської ОВА Максим Козицький заявив про готовність взяти його на поруки.
22 червня, 16:41