Корупція на Волинській митниці

КРИМІНАЛ
25.07.2024, 17:37
Корупція на Волинській митниці

НАБУ і САП повідомили про підозру двом службовим особам

НАБУ і САП повідомили про підозру двом службовим особам Волинської митниці, дії яких призвели до збитків державі на суму понад 53 млн грн.

За даними слідства, впродовж жовтня - грудня 2020 року службовці митниці сприяли незаконному переміщенню через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» комп’ютерної техніки Apple без належної сплати митних платежів. Імпортовану продукцію зокрема маскували вживаною сільськогосподарською технікою та механічним обладнанням.

Всього задокументовано вісім епізодів, коли службовці митниці умисно не помічали незаконне переміщення товарів, складали підроблені документи, вносили до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор» неправдиву інформацію, чим незаконно мінімізували митні платежі.

Корупція на Волинській митниці_1

Читайте також:
Кримінал
Апеляційна палата направила справу на новий розгляд до суду першої інстанції.
вчора, 18:59
Кримінал
Правоохоронці навідалися до майданчика Хмельницької АЕС, там тривають слідчі дії.
вчора, 11:14
Кримінал
У ексочільника «Агентства місцевих доріг Полтавської області» конфісконо нерухоме майно набуте злочинним шляхом.
вчора, 10:25
Кримінал
Народний депутат Сергій Кузьміних знову не з’явився на засідання Вищого антикорупційного суду. Цього разу причина — відрядження до Іспанії.
вчора, 09:48
Політика
ЄС виключив фінансування виробництва дронів із першого траншу допомоги Україні, — Euractiv.
24 червня, 21:22
Політика
Донька голови Господарського суду Києва Босого стала власницею нерухомості на 500 000 доларів.
24 червня, 15:24