Корупція на Волинській митниці

КРИМІНАЛ
25.07.2024, 17:37
Корупція на Волинській митниці

НАБУ і САП повідомили про підозру двом службовим особам

НАБУ і САП повідомили про підозру двом службовим особам Волинської митниці, дії яких призвели до збитків державі на суму понад 53 млн грн.

За даними слідства, впродовж жовтня - грудня 2020 року службовці митниці сприяли незаконному переміщенню через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» комп’ютерної техніки Apple без належної сплати митних платежів. Імпортовану продукцію зокрема маскували вживаною сільськогосподарською технікою та механічним обладнанням.

Всього задокументовано вісім епізодів, коли службовці митниці умисно не помічали незаконне переміщення товарів, складали підроблені документи, вносили до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор» неправдиву інформацію, чим незаконно мінімізували митні платежі.

Корупція на Волинській митниці_1

Читайте також:
Кримінал
«Схеми» дізналися, хто це зробив.
вчора, 19:43
Кримінал
У чому підозрюють депутата Сергія Бєлашова.
вчора, 12:00
Новини
Колишнього комерційного директора «Укргазвидобування» Максима Горбатюка затримали за розтрату 62 мільйонів гривень.
вчора, 10:00
Кримінал
Апеляційна палата направила справу на новий розгляд до суду першої інстанції.
25 червня, 18:59
Кримінал
Правоохоронці навідалися до майданчика Хмельницької АЕС, там тривають слідчі дії.
25 червня, 11:14
Кримінал
У ексочільника «Агентства місцевих доріг Полтавської області» конфісконо нерухоме майно набуте злочинним шляхом.
25 червня, 10:25