КоЗел у зеленій шкурі

ПОЛТАВА
28.02.2019, 05:13

Полтава щедро залита зеленкою. На малі і великі зелені рекламні щити (не по-нашому – білборди) перенесені написи, характерні для парканів у спальних районах і громадських туалетів. Читаєш «зашібісь!», «зробимо їх!» та подібний до цього непотріб і втрачаєш просторову і часову орієнтацію. Враження таке, що потрапив або на лісоповал, або кидонуло до Одеси з Мішкою Япончиком.

Слогани діяча з кварталу звернені до специфічної аудиторії, котра переважно і є електоратом «слуги народу». Трохи заспокоює чиясь заувага, що більшість з непевної публіки, яка готова сьогодні бачити паяца президентом, прийшовши на дільниці, дізнається про своє право проголосувати лише через 3-4 роки. 

Колеги з аграрних теренів згадають, як гасає двором теля, випущене із тісного зимового стійла на весняне сонечко – від раптово виявлених можливостей вистрибом гайнути від воріт до хвіртки у телят дахи зносить! Хвіст – сторчма, копита – навсібіч, і боком-боком! Дякувати богові, що роги ще не виросли, а то би й від хвіртки лише клямка залишилася.

Молодий підріст наших пофігістів, як і їхнє покоління у віці, теж торкнуті весняним загостренням – первісні емоції, шал від безкарності накапостити, і тобі нічого за це не буде! Телята гарцюють у захваті від можливості «сдєлать» не що, чи кого-небудь, а Президента!

До телят претензій менше – що з дурного візьмеш. А ось до ляльковода, котрий чи то одержимий бажанням помститися за банківські та паливні поразки, чи природною схильністю до чорного гумору, є запитання. Хтозна, як у вас, а у наших очах героїчна іпостась Коломойського – рятівника Дніпропетровської (читай – Січеславської) області від руськомірських зайд тьмяніє, проступають інші риси. Ставити на блазня? Закидати міста блатняком? Гратися долею країни?

Тепер, коли й ви, колеги, заціпеніли від ідіотизму, уявімо, що оця мало не підліткова, ще пубертатна виборча маса зрадить традиції і вервечкою, уміло організованою талановитим «бугром» З. і щедро проплаченою грошовитим «паханом» К., потягнеться до дільниць. І проголосує.

Скільки знаків запитання з окликами отут поставити?! Рубікон, панове.

Вадим Демиденко 

Читайте також:
В Полтаві відбулась перша зустріч клубу «ЯжеМать 24/7».
07:35
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
вчора, 17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
вчора, 11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
вчора, 09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
27 лютого, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
27 лютого, 11:25