Кожному своє або чий Карабах

Опінії
02.10.2020, 10:31
Кожному своє або чий Карабах

Українцям близька позиція азербайджанського народу, але не слід забувати й про історичну спадщину вірмен.

Видавець, політв'язень, публіцист

Війна прикра, але безумовна річ. Починається вона з боротьби тлумачень і першість в ній отримує той, хто виявляється сильним у логістиці.

Цю екстремальну форму колективного діалогу людська цивілізація ще не переросла. Подобається нам це чи ні.

Карабаське протистояння для частини українського суспільства — предмет вболівання, дискусії, а якщо знадобиться — більш переконливих активностей на цьому полі.

Вітчизняний сегмент Facebook вкотре оприявнив розмаїту фауну полоумія і убожества. А стрічка перетворилася на криворуке творіння спитого таксидерміста.

Перепаяні знаннями "мудреці", хвилясті "львовскіє пісатєлі", експерти та знавці-багатоборці розгорнули такі рулони аргументації, що на підставі виведених формул можна у дві секунди виправдати анексію Криму. Не кажучи вже про окупацію частини Східних областей.

Саме тому я не закликаю зневажати вірменський народ. Але визнаю Нагірний Карабах територією Азербайджану.

Абхазію та Осетію визнаю територією Грузії. Чеченську Республіку Ічкерія визнаю незалежним суб'єктом незаконно окупованим московськими виблядками!

Придністров'я визнаю Молдовським. В осетино-інгушському конфлікті співчуваю інгушам. Курильські острови визнаю Японією, а Білорусь без Лукашенка!

І виправдовую все, що спрямовано на остаточне подолання транс-історичного ублюдка на ймення російській імперіалізм.

Читайте також:
Політика
Прокремлівський олігархічний режим на чолі з акціонером фірми «Газпром» Бідзіною Іванішвілі плює на своїх громадян. Тбілісі скорився Москві.
02 червня, 11:15
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 13:46
Світ
З різних чеченських джерел надходять однакові повідомлення про вкрай тривожний стан місцевих маріонеткових чиновників.
01.07.2023, 20:07
Світ
Наперекір планам кремлівського бункерного щура і його оточення, корінні народи РФ воліють приєднатися до української борні проти Москви.
22.04.2023, 16:31
Світ
Після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, в Єревані не соромляться публічно нападати на РФ.
15.03.2023, 21:21
Світ
Представники корінних народів Північного Кавказу, об'єднаних у черкеський союз, розмірковують над майбутнім після розвалу РФ.
10.03.2023, 19:53