Кожному своє або чий Карабах

Опінії
02.10.2020, 10:31
Кожному своє або чий Карабах

Українцям близька позиція азербайджанського народу, але не слід забувати й про історичну спадщину вірмен.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Війна прикра, але безумовна річ. Починається вона з боротьби тлумачень і першість в ній отримує той, хто виявляється сильним у логістиці.

Цю екстремальну форму колективного діалогу людська цивілізація ще не переросла. Подобається нам це чи ні.

Карабаське протистояння для частини українського суспільства — предмет вболівання, дискусії, а якщо знадобиться — більш переконливих активностей на цьому полі.

Вітчизняний сегмент Facebook вкотре оприявнив розмаїту фауну полоумія і убожества. А стрічка перетворилася на криворуке творіння спитого таксидерміста.

Перепаяні знаннями "мудреці", хвилясті "львовскіє пісатєлі", експерти та знавці-багатоборці розгорнули такі рулони аргументації, що на підставі виведених формул можна у дві секунди виправдати анексію Криму. Не кажучи вже про окупацію частини Східних областей.

Саме тому я не закликаю зневажати вірменський народ. Але визнаю Нагірний Карабах територією Азербайджану.

Абхазію та Осетію визнаю територією Грузії. Чеченську Республіку Ічкерія визнаю незалежним суб'єктом незаконно окупованим московськими виблядками!

Придністров'я визнаю Молдовським. В осетино-інгушському конфлікті співчуваю інгушам. Курильські острови визнаю Японією, а Білорусь без Лукашенка!

І виправдовую все, що спрямовано на остаточне подолання транс-історичного ублюдка на ймення російській імперіалізм.

Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01