Кожному своє або чий Карабах

Опінії
02.10.2020, 10:31
Кожному своє або чий Карабах

Українцям близька позиція азербайджанського народу, але не слід забувати й про історичну спадщину вірмен.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Війна прикра, але безумовна річ. Починається вона з боротьби тлумачень і першість в ній отримує той, хто виявляється сильним у логістиці.

Цю екстремальну форму колективного діалогу людська цивілізація ще не переросла. Подобається нам це чи ні.

Карабаське протистояння для частини українського суспільства — предмет вболівання, дискусії, а якщо знадобиться — більш переконливих активностей на цьому полі.

Вітчизняний сегмент Facebook вкотре оприявнив розмаїту фауну полоумія і убожества. А стрічка перетворилася на криворуке творіння спитого таксидерміста.

Перепаяні знаннями "мудреці", хвилясті "львовскіє пісатєлі", експерти та знавці-багатоборці розгорнули такі рулони аргументації, що на підставі виведених формул можна у дві секунди виправдати анексію Криму. Не кажучи вже про окупацію частини Східних областей.

Саме тому я не закликаю зневажати вірменський народ. Але визнаю Нагірний Карабах територією Азербайджану.

Абхазію та Осетію визнаю територією Грузії. Чеченську Республіку Ічкерія визнаю незалежним суб'єктом незаконно окупованим московськими виблядками!

Придністров'я визнаю Молдовським. В осетино-інгушському конфлікті співчуваю інгушам. Курильські острови визнаю Японією, а Білорусь без Лукашенка!

І виправдовую все, що спрямовано на остаточне подолання транс-історичного ублюдка на ймення російській імперіалізм.

Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39