«Краще спалити ДБР»: реакція політиків та соцмереж на кримінальну справу стосовно подій 2 травня в Одесі

УКРАЇНА
23.09.2019, 16:36
«Краще спалити ДБР»: реакція політиків та соцмереж на кримінальну справу стосовно подій 2 травня в Одесі

Оприлюднення інформації про кримінальну справу, яку Державне бюро розслідувань провадить стосовно одеських подій 2014 року, викликало шквал осуду.

Нагадаємо, колишній спікер парламенту Андрій Парубій оприлюднив документ, згідно з яким ДБР розслідує події 2 травня 2014 року як «масові заворушення».

Ситуацію встигли прокоментувати чимало політиків.

«Гадаю, СБУ має відкрити кримінальне провадження проти причетних до цієї рашистської провокації посадових осіб ДБР, бо дана дія просто покриває антидержавний заколот 14 року в Одесі, спрямований проти незалежності й територіальної цілісності України», – заявив депутат попереднього скликання Андрій Денисенко.

Із коментарем також виступив колишній очільник «Правого сектора» Дмитро Ярош.

«Немає сумнівів у тому, що такі дії посадових осіб ДБР підпадають під статтю «Державна зрада», – заявив Ярош у себе на сторінці.

Ярош також зазначив, що у справу має негайно втрутитися СБУ і розпочати кримінальне провадження за фактом державної зради.

«Вважаю, що українська патріотична спільнота має розпочати системні акції протести проти спроб реваншу та капітуляції», – додав колишній очільник ПС.

Особливо емоційною виявилася реакція блогерів та рядових користувачів соцмереж.