Кращі каратисти зберуться в Полтаві

09.08.2016, 06:47
Кращі каратисти зберуться в Полтаві

Понад 300 кращих кіокушинкай каратистів різного віку із усіх куточків України приїдуть у вересні  на чемпіонат у Полтаву.

Абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате відбудеться в Полтаві 16-17 вересня. Організатор турніру – «Останній Бастіон» та ГО «Полтавська обласна асоціація кіокушинкай карате.

16-17 вересня в полтавському спорткомплексі «Динамо» відбудеться Абсолютний чемпіонат України з кіокушинкай карате у відкритій ваговій категорії. У ньому візьмуть участь команди, які підписали угоду з Українською Федерацією Кіокушинкай карате – Федерація Кіокушин-кан карате України та Всеукраїнський Союз Кіокушин карате. Загалом, команди з 20 областей України та близько 300 учасників змагань. 

У рамках турніру відбудеться молодіжний Чемпіонат України з кіокушинкай карате U-22 (спортсмени, віком 18-22 роки), чемпіонат U-16 (клас «кадети», спортсмени, віком до 16 років включно). Такі змагання є відбірковими на Чемпіонат Європи в Софії (Болгарія), що відбудеться в листопаді.

Основна відмінність Абсолютного чемпіонату України, що цей турнір відбудеться серед дорослих учасників у відкритій ваговій категорії без розподілу на вагу.

Головний суддя змагань – Олександр Гончаренко, президент Української Федерації Кіокушинкай карате, голова Європейської Федерації, член комітету Всесвітньої Федерації.

Чемпіонат відбудеться за сприяння Геннадія Сікалова, голови ГС «Останній Бастіон».


Читайте також:
Наразі видавці збирають спогади про «Лісника».
вчора, 09:08
Нову краєзнавчу книгу і мапу Слобідської України презентували у Сумському державному університеті.
17 січня, 10:10
Історія аналітика ЦРУ, який з'ясував ядерний потенціал СРСР у період холодної війни.
16 січня, 13:10
Основною темою робіт митця є рідне місто.
11 січня, 12:32
Такими, що регулярно читають книги, називає себе лише 43% українців.
09 січня, 09:30
"Записки кубанського партизана" Андрія Шкуро мають з'явитися наприкінці січня.
08 січня, 10:10