Кращі полтавські підприємці отримали нагороди з нагоди професійного свята

ПОЛТАВА
02.09.2016, 11:31
Кращі полтавські підприємці отримали нагороди з нагоди професійного свята

Торгово-промислова палата, яка об’єднує понад 300 провідних полтавських підприємств, нагородила найактивніших членів з нагоди Дня підприємця. Нагородження відбулося сьогодні в Полтавській облдержадміністрації.

За значні досягнення в підприємницькій діяльності, розширенні експорту українських товарів, особисті заслуги в розбудові Полтавської торгово-промислової палати Почесним дипломом нагородили директора ТОВ «Фірма «Діамант» ЛТД» Миколу Сафонова. Почесну відзнаку палати було вручено директору ПП «Компанія «Надежда» Віктору Батраченку. Директор ТОВ НВП «КомпаніяІНГВАР» Ігор Садовніков, директор ТОВ «Дзета ЛТД» Олександр Цись.

Президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник наголосив на важливій складовій успішної діяльності – співпраці бізнесу з високопрофесійними фахівцями:

– Для нас важливо працювати з такими професіоналами, які створюють робочі місця та платять податки до міських, районних, обласних та державних бюджетів. Коли ми говорили з німецькими фахівцями, вони наголошували на тому, що їм неважливо, якої національності чи раси людина, головне, щоб вона платила податки. Нам також треба, щоб людина була перш за все порядна, – Олійник.

Він також зауважив на важливості просвітницького напрямку роботи палати. Щомісяця тут проходять навчальні семінари, тренінги. У якості спікерів виступають як полтавські спікери – аналітики, фахівці, так й експерти європейського рівня.

– Наші підприємці займаються сьогодні створенням нових робочих місць, наданням послуг, поповненням бюджету, а це важлива складова економічно-громадського життя в кожному місті, райцентрі та сільських населених пунктах, – Олійник.

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18