Кращий спосіб захистити Тайвань – це достатньо озброїти Україну, - Майкл Пенс

ПОЛІТИКА
03.07.2023, 08:24
Майкл Пенс
Майкл Пенс

«Сі Цзіньпін дуже уважно стежить за тим, що відбувається в Україні»

Сенатор від Республіканської партії, колишній віцепрезидент США та нинішній кандидат у президенти Штатів Майк Пенс впевнений, що китайський лідер Сі Цзіньпін уважно стежить за російським вторгненням до України та проводить паралелі з можливим військовим конфліктом навколо Тайваню.

Про це він заявив у коментарі телеканалу CBS, передає The Hill.  

«Я гарантую вам, що президент Сі дуже уважно стежить за тим, що відбувається в Україні. Ми дамо українцям [все необхідне] набагато швидше, ніж це робить Джо Байден, ми дамо їм те, що їм потрібно для перемоги в цій боротьбі, щоб відбити російське вторгнення», – сказав Пенс. 

На думку політика надання Україні необхідної зброї є «найбільш ефективним способом надіслати оглушливий сигнал комуністичному Китаю, щоб він стримав свої військові амбіції в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні». 

Нагадаємо, що Майк Пенс 29 червня відвідав Україну. Пенс є послідовним прихильником надання Україні необхідного озброєння, оскільки вважає, що московія не зупиниться на захопленні української території та піде далі, перетнувши кордон НАТО.

«Послухайте, якщо росія захопить Україну. Я передбачаю, що не пройде багато часу, як російська армія перетне кордон, де наші чоловіки і жінки в уніформі будуть змушені йти і воювати. Якщо вона перетне кордон з країнами-членами НАТО – Польщею, Естонією, Латвією, Литвою», – заявив Пенс  інтерв’ю NBC News.

Читайте також:
Війна
Після завершення вояжу путіна до КНР в окупаційно-терористичного контингенту РФ стоїть чіткий наказ. І це — наказ наступати.
20 травня, 08:23
Світ
Давній приятель кремлівського бункерного діда знову прагне вдовольнити агресора. Інтереси країни-жертви бразильському лідеру байдужі.
19 травня, 18:19
Політика
Там посилаються на юридичні суперечки після Другої світової війни
29 квітня, 10:05
Опінії
Спартц буде балотуватися на наступних виборах в Палату Представників Конгресу США. Нам точно не потрібні нові опоненти в Конгресі.
20 квітня, 16:58
Політика
Він також наголосив, що питання виживання України має бути набагато важливішим для Європи, ніж для США
19 квітня, 17:45