Кравчук плюс Фокін дорівнює Малоросійський національний округ

Опінії
04 серпня, 11:02
Кравчук плюс Фокін дорівнює Малоросійський національний округ
Фото: Експерт

Мінська ТКГ може поповнитися «новим обличчям» – Вітольда Павловича Фокіна.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Не встигла притомна публіка прийти до тями після призначення нетямами Леоніда Кравчука головою мінських трихів-мнихів та нищівного опущення 86,5-річного Хитрого Лиса кудись за скабеєвський плінтус, як українцям завдали чергового удару нижче поясу. Боляче.

Ніякого, панове, ейджизму, бо й сам автор вже у такому віці, що на нашому фоні 42-річний нелох має вигляд пубертатного пахолка. Пропонуємо домовитись, що роки – наше багатство, і у кожному окремішньому випадку цифри на першій сторінці паспорта є абсолютно індивідуальною обставиною. Перепрошуємо за ступу і воду, але наїзд на Леоніда Макаровича через його похилий вік вважаємо недоречним. Рейган у його віці СРСР поклав на обидві лопатки. А італійка Анатолія Вертаделла у свої сто один народила сімнадцяту дитину.

Тож, на потенції обох наших дідів слід звернути увагу зі світоглядних позицій. Бо не здивуватися пропозиції Вітольду Павловичу Фокіну (український радянський державний діяч, прем'єр-міністр України у 1990–1992 рр., народний депутат України 1-го скликання у 1991-1994 рр. – Вікіпедія) влитися до лав перемовників у Мінську можуть лише клеврети «найвеличнішого лідера сучасності» з присипаними пеніциліном мізками. Цим усе #какаяразніца. 

Про колишнього і вірогідно нинішнього колегу сам глава української делегації висловився категорично похвально: «Мені відомо, що ведуться перемовини з людиною, яка відома в Україні. Це Вітольд Фокін. Його знають на Донбасі, він з 16 років у шахті. І ми хотіли б мати у групі людину, яку знає Донбас. Щоб він міг сказати, чого хочуть стратегічно, національно і як завгодно люди, які там живуть», – сказав Кравчук.

Звісно, якщо ти безвилазно провів 16 років у шахті, то окупований російськими бандюками Донбас знаєш як зубило і лопатку пневматичного відбійного молотка МОП-2. Обізнаність діда Фокіна зі станом речей на його малій батьківщині видає запитання, з яким він звернувся до майбутніх колег по групі: «А чи є підписаний главами держав документ по Мінську?».

А «мама мила раму» і «ми – не раби».

Атож, до порожньої балаканини з «тією стороною», ймовірно, долучиться ще один національно дезорієнтований дід. Виходячи з налаштованості цього позавчорашнього тандему на готовність переговорів з путінськими маріонетками, переконаності, що війна на Донбасі є «результатом дій  сепаратистів» і маячні щодо компромісів з «народом Донбасу», доводиться робити висновок про вперте просування ідеї всеосяжної капітуляції квартальною командою недолугостей.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Агенти Кремля не припиняють тиснути на Україну, насаджуючи всім нам "мир за будь-яку ціну".
21 серпня, 12:47
Учасники ТКГ з врегулювання ситуації на сході України у Мінську домовились закінчувати війну на Донбасі на умовах РФ.
13 березня, 15:45
«На Банковій розраховують на те, що в умовах хайпу навколо наростання небезпеки епідемії коронавіруса «мінська зрада» пройде непоміченою».
13 березня, 14:17
В Україні системна криза авіаперевезень і літаковиробництва, на яку роками закривала очі влада.
вчора, 12:56
Генеральний прокурор як справжній "слуга народу" має постати перед судом за привласнення державного майна.
вчора, 11:25