​Краєзнавчий музей у Кременчуці отримає власний вітраж

01.08.2019, 14:25
​Краєзнавчий музей у Кременчуці отримає власний вітраж

Про це повідомила директор закладу Алла Гайшинська.

Зазначається, що фінансування та реалізацію масштабного проєкту взяв на себе Всеукраїнський благодійний фонд "Джерело Дніпра". За його сприяння Кременчуцький краєзнавчий музей отримає коштовний вітраж, який прикрасить фасад будівлі.

Створенням цієї окраси займався цілий авторський колектив дитячої художньої школи імені Литовченко. Повідомляється, що вітраж розміром 20 квадратних метрів виконаний у техніці Луїса Тіффані та складається з 18 сюжетних елементів на тему історії Кременчука.

Читайте також:
Історія
821 рік тому відбувся Четвертий хрестовий похід. Західні лицарі втопили у крові не мусульман Близького Сходу, але єдиновірців у Візантії.
вчора, 06:18
Історія
Окупації, депортації, масові репресії, вбивства - це і є "спецоперації зі звільнення" у термінах Кремля
12 квітня, 06:45
Культура
Між безпекою держави та таємними розправами.
10 квітня, 17:05
Історія
Самашки: правда про різанину, яку намагалися приховати.
09 квітня, 11:31
Історія
День, коли Європа згадала античність: тріумф Петрарки в Римі.
08 квітня, 13:05
Історія
Як українка з унікальним голосом стала всесвітньо відомою.
04 квітня, 14:46