КрАЗи-Дорожники представили на виставці «АвтоДорЕкспо-2014» у Києві

ПОЛТАВА
20.11.2014, 10:19
КрАЗи-Дорожники представили на виставці «АвтоДорЕкспо-2014» у Києві

На виставці дорожньо-будівельної техніки, що відбулася в Києві 12-14 листопада, в рамках Міжнародного Форуму з будівництва, експлуатації та проектування автомобільних доріг і мостів, КрАЗ представив дві останні новинки: універсальний дорожній автомобіль КрАЗ-5401К2 (4х2) з повним комплектом піскорозкидувального та поливомийного обладнання, а також відвалом, і комбінований дорожній автомобіль з солерозкидувальним і снігоприбиральним обладнанням на базі самоскида КрАЗ-7511С4 (6х4).

Повідомили на офіційному сайті підприємства ПАТ «АвтоКрАЗ».

Обидва автомобілі - спільні проекти компаній «АвтоКрАЗ» та «Спецбудмаш». Спецмашини можуть використовуватися цілий рік, оскільки обладнання легко монтується і демонтується. Так КрАЗ-5401К2 влітку буде поливати і мити вулиці, а взимку - чистити їх від снігу і посипати піском під час ожеледиці. У свою чергу КрАЗ-7511С4 взимку буде чистити дороги і посипати їх антиожеледними реагентами, а влітку використовуватися як звичайний самоскид для перевезення різних вантажів.

Обидва шляховики обладнані комфортабельною кабіною Hubei (MAN-F2000), що має високі ергономічні показники.

Протягом усіх виставкових днів експозицію КрАЗа відвідала велика кількість керівників і спеціалістів обласних автодорів. Вони з цікавістю познайомилися з останніми зразками вітчизняної спецтехніки, представленими на виставці, а також лінійкою перспективних моделей автомобілів КрАЗ для комунальних і дорожніх служб.

Багато хто з них підкреслив, що знають кременчуцьку техніку, експлуатують її давно і успішно. Вони також відзначили хронічне недофінансування і відсутність виділення коштів на купівлю нової техніки, тоді як автопарки дорожніх господарств вимагають солідного оновлення. За їх словами, якби кожне автогосподарство мало у своєму арсеналі таку сучасну ефективну техніку, яку сьогодні випускає КрАЗ, - ротори, снігоприбиральні, соле- і піскоразкидувальні, поливомийні, вакуумно-прибиральні, для ямкового ремонту та інші спецмашини, це б сприяло значному зниженню дорожньо-транспортних пригод на дорогах, забезпеченню згідно графіка руху міського пасажирського транспорту та екстрених служб, дозволило знизити рівень травматизму серед населення.


Читайте також:
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
10:30
На Полтавщині очікують міністра внутрішніх справ.
10:15
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25