Креатив мовою глини: відома художниця презентувала свої роботи у Полтаві

ПОЛТАВА
21.08.2020, 16:25

Відкрийте для себе нові грані концептуального мистецтва.

Нова виставкова зала Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка зібрала близько двадцяти керамічних концептуальних робіт Інни Гуржій на виставці «Таємниці старої шафи». Ідея виставки — це розповідь художниці про свої враження та мрії мовою мистецтва.

Своїми роботами Інна Гуржій відтворила свої враження та переживання. Деякі композиції виставки розміщені на дерев’яних дошках-полицях та на вішаках, ніби тільки що витягнуті з шафи.

Виставка триватиме до вересня місяця і запрошує полтавців до себе на цікаву розмову з мистецтвом.

Читайте також:
Полтава
Полтавці мають змогу ознайомитись з 56 полотнами з закритої сімейної колекції майстра.
04.06.2020, 13:30
Полтава
Не минає дня без звістки із громад Полтавщини про передачу чергової допомоги фронтовикам. «Зеленим ямщикам» варто наслідувати приклад інших.
12:32
Полтава
Поки влада продовжує обіцяти й опановувати бюджет, жителі вирішили не чекати дива. Невдовзі у Карлівці постане нове місце для ігор.
06:09
Полтава
Добре, що нині не зима, бо взагалі ніякої надії у мешканців громади не було б. Чиновники обіцяють оперативно відремонтувати водогін за добу.
вчора, 14:45
Полтава
Фронтовики щиро вдячні працівникам і працівницям запілля, які не покладають рук заради спільної мети. Тільки разом здобудемо Перемогу!
вчора, 06:00
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56