Виставка всесвітньо відомого художника Валерія Мозока відкрилась у Полтаві

ПОЛТАВА
04 червня, 13:30

Полтавці мають змогу ознайомитись з 56 полотнами з закритої сімейної колекції майстра.

03 червня в стінах Полтавського художнього салону відбулось відкриття персональної виставки з живопису з нагоди 80 річчя з дня народження Валерія Мозока. В залі зібрались не тільки пошанувачі мистецтва, але й родина, близькі друзі та колеги майстра. Художника згадували, як надзвичайно трудолюбиву, віддану своїй справі, товариську, з почуттям гумору людину.

В художньому салоні представлено 56 робіт з приватної колекції родини майстра. Вхід вільний. Картини Валерія Мозока включені до програм вивчення вищих навчальних закладів художнього спрямування, тому виставка буде цікава не тільки пошанувачам мистецтва, але й майбутнім художникам.

Валерій Леонтійович працював у різних художніх жанрах таких, як портрет, натюрморт, пейзаж. Його твори знаходяться в Полтавському Краєзнавчому музеї, Полтавському художньому музеї, в колекції Національного музею-заповіднику українського гончарства в Опішні та у приватних зібраннях України, Австрії, Болгарії, Греції, Грузії, Германії, Ізраїлю, Італії, Росії, Канади, Сінгапуру, США. 

Виставка всесвітньо відомого художника Валерія Мозока відкрилась у Полтаві_1

Валерій Мозок закінчив живописний факультет Харківського державного художнього інституту, був Головою Правління Полтавської обласної організації Спілки художників України, працював викладачем кафедри образотворчого мистецтва Полтавського національного Педагогічного університету імені В.Г. Короленка та отримав почесне звання Заслуженого художника України.

Читайте також:
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
вчора, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
вчора, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
вчора, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09 липня, 09:06