Кременчуцька студія «Березіль» виборола перше місце на міжнародному фестивалі аматорського кіно

ПОЛТАВА
07.10.2014, 10:24

Перемогу принесли мультфільми «Подаруйте птахам чисте небо» та «Бережіть природу».

Вихованці дитячо-юнацької студії анімації «Березіль» завоювали першість і медаль Міжнародного фестивалю аматорського кіно «Кінокімерія». Цього року він проходив у Херсоні.

Кременчучці перемогли в номінації «Кращий однохвилинний мультиплікаційний фільм». Тематичний мультфільм називався «Бережіть природу».

Окрім цього, студію нагородили дипломом 76-го Міжнародного фестивалю аматорського кіно «Уніка», який проходив у Словаччині, за однохвилинний мультфільм «Подаруйте птахам чисте небо».

Наступного року керівництво планує відправити в Санкт-Петербург на фестиваль «Уніка» мультфільм «Бережіть природу».


Читайте також:
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
вчора, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
вчора, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
01 липня, 12:56