Кременчуцький АвтоКрАЗ виготовить 1000 автомобілів для армії

ПОЛТАВА
21.08.2014, 13:24
Кременчуцький АвтоКрАЗ виготовить 1000 автомобілів для армії

1000 автомобілів для української армії виготовить АвтоКрАЗ.

Про це повідомив у своєму «Facebook» народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов:

«Друзі, на вихідних я повідомив, що фірми, які ошиваються навколо Міноборони планують закупити російську техніку в рахунок 9,5 млрд. Грн., Виділених парламентом на потреби армії. Позиція не пройшла даром. Мав неофіційний розмову з високопоставленим чиновником, який пообіцяв до кінця року закупити до 1000 КрАЗів. Поки на рівні чуток, але виглядає обнадійливо. Будемо і далі змушувати чиновників закуповувати вітчизняну техніку. Не тільки для МВС і Міноборони, а й для Погранслужби з МНС. На тлі того, що промвиробництво продовжує падати, а в промисловому Кременчуці це особливо відчутно, кожен КрАЗ - це цікавість і податкові надходження.

Думаю що 9,5 млрд. Грн., Які виділив парламент, не тільки допоможуть нашим хлопцям, а й стануть стимулом для заперечення нашого ВПК. Задача максимально витратити ці гроші всередині країни. Прошу повідомляти мені, якщо Вам що-небудь відомо про те, що чиновники продовжують купувати російську техніку або корейські потяги там, де можуть їздити крюківські. Також прошу вибачення у Авакова.

Інформація про те, що нібито КрАЗ отримує величезні замовлення, просто була неперевіреної. Надалі МВС, як і Міноборони, підпише з КрАЗом контракти», - йдеться у повідомлені.


Читайте також:
Полтава
За відсутності голови обласної державної (військово-цивільної) адміністрації дрібні чиновники вислужуються перед Банковою. Все, як у СССР.
21 лютого, 14:56
Полтава
Завдяки перевиконанню дохідної частини бюджету міській раді вдалося збільшити видаткову частину. Частину коштів спрямують на військо.
20 лютого, 21:42
Полтава
В області перевищено епідеміологічний поріг на грип. 49 закладів загальної середньої освіти перейшли на дистанційну форму навчання.
20 лютого, 13:46
Полтава
Іменинниця прожила довге, сповнене випробувань життя. Наша землячка була безпосереднім свідком Голодомору, репресій і Другої світової війни.
19 лютого, 08:27
Полтава
Вільний залишок бюджетних коштів, що утворився станом на 1.I.2025, спрямовано на реалізацію низки заходів. Полтаві знову показали приклад.
17 лютого, 13:47
Полтава
Поки полтавські міські депутати й чиновники лізуть за словом і грошвою до нас у кишені, в області працюють на благо України. Ситуація дивна.
17 лютого, 08:25