Кременчук прощається з Героєм

17.03.2023, 12:10
Кременчук прощається з Героєм

Сьогодні у Кременчуці попрощаються з Віталієм «Туром» Капліним

17 березня у Кременчуці прощаються з заступником командира 17-ї сотні ДУК ПС - Полтавщина, воїном 3-го окремого стрілецького батальйону ДУК "ПС"  Віталієм "Туром" Капліним.

Кременчук прощається з Героєм_1Кременчук прощається з Героєм_2Кременчук прощається з Героєм_3Кременчук прощається з Героєм_4Кременчук прощається з Героєм_5Кременчук прощається з Героєм_6Кременчук прощається з Героєм_7Кременчук прощається з Героєм_8Кременчук прощається з Героєм_9Кременчук прощається з Героєм_10

Віталій Каплін загинув 12 березня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Площанка, Донецької області.

Віталій Каплін був активним членом Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», у лютому був призваний на військову службу під час мобілізації.

У загиблого Героя залишились дружина, син та мама.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Некролог
Іноземці служили у роті «Bravo» Інтернаціонального легіону Сил Територіальної оборони. Загін продовжує виконувати завдання на Донеччині.
25 лютого, 12:06
Некролог
Гребінківська громада простилася із полеглим на Східному фронті захисником. Віднині хоробрий Андрій Романюта у лавах небесного воїнства.
22 лютого, 21:41
Некролог
Останнім часом він тяжко хворів, але залишався політично активним.
21 лютого, 13:00
Некролог
Колишній співробітник правоохоронних органів поліг смертю хоробрих у боях проти росіян на Донеччині. Тепер він у лавах небесного воїнства.
19 лютого, 12:17
Війна
Під час виконання бойового завдання на одному з відтинків фронту смертю хоробрих поліг Юрій Михайлов (друг Елвіс)
15 лютого, 18:35
Війна
У 2023 році Богдан Козак підписав контракт із 3-ю ОШБР ЗСУ.
15 лютого, 17:05