Кременчук прощається з Героєм

Виміри
17 березня, 12:10

Сьогодні у Кременчуці попрощаються з Віталієм «Туром» Капліним

17 березня у Кременчуці прощаються з заступником командира 17-ї сотні ДУК ПС - Полтавщина, воїном 3-го окремого стрілецького батальйону ДУК "ПС"  Віталієм "Туром" Капліним.

Кременчук прощається з Героєм_1Кременчук прощається з Героєм_2Кременчук прощається з Героєм_3Кременчук прощається з Героєм_4Кременчук прощається з Героєм_5Кременчук прощається з Героєм_6Кременчук прощається з Героєм_7Кременчук прощається з Героєм_8Кременчук прощається з Героєм_9Кременчук прощається з Героєм_10

Віталій Каплін загинув 12 березня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Площанка, Донецької області.

Віталій Каплін був активним членом Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», у лютому був призваний на військову службу під час мобілізації.

У загиблого Героя залишились дружина, син та мама.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Полтава
Жителі Миргородської громади стали живим коридором задля вшанування пам'яті наших захисників Олександра Федорченка та Костянтина Афанасенка.
вчора, 20:53
Війна
25.III.2023 кількість мертвих російських окупантів сягнула числа 170 тисяч 550. Про це повідомили у ранковому зведенні нашого Генштабу.
26 березня, 20:41