Кремль благає Байдена запросити Путіна на саміт АТЕС

ПОЛІТИКА
27.09.2023, 21:23
Кремль благає Байдена запросити Путіна на саміт АТЕС

Жалюгідний кривавий російський диктатор не полишив нахабства набиватися у партнери. Але лідери західних країн не вважають його рівним собі.

Відтак дипломати Кремля на вимогу Владіміра Путіна мурують шлях РФ на Схід — в Азійсько-тихоокеанський регіон. Саміт голів держав цього регіону відбудеться 11-17 листопада у Сан-Франциско.

Подію дуже хоче відвідати 70-річний російський бункерний узурпатор. Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція «Останній Бастіон» із посиланням на впливове американське видання Washington Examiner.

З'ясувалося, Путін має намір одержати запрошення на міжнародний економічний форум, але список гостей контролює чинний президент США. Тому закритими дипломатичними каналами Кремль зв'язався з Білим домом для отримання особистої згоди Джозефа Байдена.

Інформацію американській пресі підтвердив посол РФ Марат Бєрдиєв. «Як російський високопосадовець, я активно спілкуюся з організаторами Саміту АТЕС і в черговий раз направив запит про надання запрошення нашому лідеру», — заявив дипломат Кремля.

Станом на цю мить ні у Білому дому, ні у Державному департаменті США ніяк не прокоментували благання та забаганки Путіна. Вочевидь Байден відмовить, адже лідеру демократичного світу не годиться стояти поруч із воєнним злочинцем, який здійснює геноцид української нації.

Читайте також:
Політика
Прагматичний реаліст Борис Джонсон пропонує мілітарно українізувати Європу. Дарма, що путін усі його пункти відкине як недопустимі для РФ.
вчора, 07:17
Політика
Автократи й узурпатори всього світу єднаються у нову «вісь зла». Їхній союз скріплений кров'ю невинних — українців і палестинців.
22 липня, 14:52
Світ
В Україні роками поширювалася хибна думка, що росія — на 100% азійська країна із дикунським населенням. Насправді це зовсім не так.
19 липня, 19:24
Світ
Ідейний неомарксист Луїз Іназіу Лула да Силва привітав зміну влади на Туманному Альбіоні. Проте навряд геополітичний курс Лондона зміниться.
07 липня, 17:20
Опінії
Сі Цзіньпін недарма приїжджав до Віктора Орбана весною. Оце передав нам повідомлення: погоджуйтеся на часткове перемир'я чи капітулюйте.
04 липня, 20:33
Світ
Офіційний робочий візит чинного прем'єр-міністра Індії до Москви зводить нанівець усі зусилля Заходу щодо перетворення РФ на державу-ізгоя.
04 липня, 08:28