Кремль благає Байдена запросити Путіна на саміт АТЕС

ПОЛІТИКА
27.09.2023, 21:23
Кремль благає Байдена запросити Путіна на саміт АТЕС

Жалюгідний кривавий російський диктатор не полишив нахабства набиватися у партнери. Але лідери західних країн не вважають його рівним собі.

Відтак дипломати Кремля на вимогу Владіміра Путіна мурують шлях РФ на Схід — в Азійсько-тихоокеанський регіон. Саміт голів держав цього регіону відбудеться 11-17 листопада у Сан-Франциско.

Подію дуже хоче відвідати 70-річний російський бункерний узурпатор. Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція «Останній Бастіон» із посиланням на впливове американське видання Washington Examiner.

З'ясувалося, Путін має намір одержати запрошення на міжнародний економічний форум, але список гостей контролює чинний президент США. Тому закритими дипломатичними каналами Кремль зв'язався з Білим домом для отримання особистої згоди Джозефа Байдена.

Інформацію американській пресі підтвердив посол РФ Марат Бєрдиєв. «Як російський високопосадовець, я активно спілкуюся з організаторами Саміту АТЕС і в черговий раз направив запит про надання запрошення нашому лідеру», — заявив дипломат Кремля.

Станом на цю мить ні у Білому дому, ні у Державному департаменті США ніяк не прокоментували благання та забаганки Путіна. Вочевидь Байден відмовить, адже лідеру демократичного світу не годиться стояти поруч із воєнним злочинцем, який здійснює геноцид української нації.

Читайте також:
Опінії
Приберіть оці ваші зайві широкі посмішки на колективних фото й селфі! Не той момент. Не так це сприймається зараз в Україні.
12 липня, 18:32
Опінії
Обговорюють нові (насправді вже «з бородою») призначення послів.
11 липня, 14:47
Політика
Екснардепка Заліщук призначена послом в Стокгольмі.
09 липня, 17:27
Опінії
Щодо блокування (сподіваюся, тимчасового) постачання Україні американських критичних озброєнь.
04 липня, 12:23
Політика
Теперішній господар Білого дому вислужується перед кремлівським бункерним дідом. Йому імпонує стиль управління та політика путіна.
18 червня, 08:23
Опінії
Перспективи Києва на полі бою проти Москви вкрай погані. Особливо вони погіршилися із поверненням у Білий дім президента Дональда Трампа.
12 червня, 22:54