Кремль благає Байдена запросити Путіна на саміт АТЕС

ПОЛІТИКА
27 вересня, 21:23
Кремль благає Байдена запросити Путіна на саміт АТЕС

Жалюгідний кривавий російський диктатор не полишив нахабства набиватися у партнери. Але лідери західних країн не вважають його рівним собі.

Відтак дипломати Кремля на вимогу Владіміра Путіна мурують шлях РФ на Схід — в Азійсько-тихоокеанський регіон. Саміт голів держав цього регіону відбудеться 11-17 листопада у Сан-Франциско.

Подію дуже хоче відвідати 70-річний російський бункерний узурпатор. Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція «Останній Бастіон» із посиланням на впливове американське видання Washington Examiner.

З'ясувалося, Путін має намір одержати запрошення на міжнародний економічний форум, але список гостей контролює чинний президент США. Тому закритими дипломатичними каналами Кремль зв'язався з Білим домом для отримання особистої згоди Джозефа Байдена.

Інформацію американській пресі підтвердив посол РФ Марат Бєрдиєв. «Як російський високопосадовець, я активно спілкуюся з організаторами Саміту АТЕС і в черговий раз направив запит про надання запрошення нашому лідеру», — заявив дипломат Кремля.

Станом на цю мить ні у Білому дому, ні у Державному департаменті США ніяк не прокоментували благання та забаганки Путіна. Вочевидь Байден відмовить, адже лідеру демократичного світу не годиться стояти поруч із воєнним злочинцем, який здійснює геноцид української нації.

Читайте також:
Політика
Сіоністському режиму Біньяміна Нетаньягу вказали на вихід. Південноафриканський парламент узаконив закриття ізраїльського посольства.
22 листопада, 10:57
Політика
На відміну від Ізраїля, Україна не руйнує житлові райони на території агресора. ЗСУ не вбивають цивільних, як це робить ЦАХАЛ у Ґазі.
09 листопада, 14:36
Політика
У Вільнюсі та столицях сусідніх країн знають, чого варті договори, підписані з Москвою. Мир з нападником не досягається компромісами.
06 листопада, 11:43
Світ
Реджеп Тайїп Ердоган не обмежився гучними гаслами. Турецький президент пішов далі й свої слова став реалізовувати на практиці.
05 листопада, 10:24
Політика
Посол Польщі Бартош Ціхоцький завершує свою дипломатичну місію в Україні.
29 жовтня, 14:18
Політика
Це Володимир Зеленський, Руслан Стефанчук, Денис Шмигаль і Дмитро Кулеба.
04 жовтня, 12:23