Кремль готується до війни зі США, а не з Україною, – директор Московського центру Карнеґі

СВІТ
07 квітня, 08:59
Кремль готується до війни зі США, а не з Україною, – директор Московського центру Карнеґі
Фото: Newsweek

Путінський режим поверне посла РФ до Вашингтону, але швидше за все це буде символічний і технічний крок, що не вплине на відносини зі США.

Таку думку в інтерв'ю виданню "The Insider" висловив керівник Центру Карнеґі у Москві, відомий російський політолог Дмітрій Трєнін.

За його словами, Білий дім чітко позначив, що "Росія – це зло, яке необхідно здолати", і ця нова дійсність для Кремля дуже страшна, щоб її прийняти.

«Відсутність російського посла Анатолія Антонова у Вашингтоні не дуже помітна, як і не була особливо помітною його присутність. Причиною є те, що РФ для США не представляє достатньо великої проблеми. Доводиться відмовлятися від багатьох ілюзій, адже всі ми живемо у передвоєнний час у повному розумінні цього слова. Для передвоєнного часу на перший план виходять зовсім інші пріоритети, ніж для часу "співпраці поруч із суперництвом". Шукати баланс інтересів, йти на компроміси чи домовлятися вже ніхто не буде», – зазначив директор Московського центру Карнеґі.

Дмітрій Тренін додає, що на Росії існують дуже впливові групи, котрі готові піти на серйозні поступки США, щоби повернутися в умовний 2013 рік, до проміжного становища між партнерством і конфронтацією.

«Саме тоді, у 2013 році, РФ ще не мала воєнного конфлікту з Україною. Але є й інші групи, які хочуть використовувати конфронтацію, наново розпочати ескалацію у своїх власних цілях, в тому числі всередині країни. Проблема в тому, що вони бачать зовсім інші внутрішні перспективи, породжені абсолютно нової міжнародною ситуацією», – підсумував директор Московського центру Карнеґі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями американський генерал Бен Годжес від імені США заявив про бажання мати гарні стосунки з РФ.

Читайте також:
Стягнення багатотисячного російського війська до кордонів України має допомогти агресору просувати свій наратив на міжнародній арені.
вчора, 10:23
Нова американська влада не збирається воювати з Путіним.
19 квітня, 17:25
Комуністичний Китай взявся втілювати у життя методи "м'якої сили", розпочавши з "благодійної" поставки вакцин до Параґваю.
19 квітня, 08:59
Чи у Кремлі не забули, що українці вміють воювати далеко не гірше за не мотивованих російських туристів?
18 квітня, 14:34
У сухому залишку на нашій ділянці фронту мінус два есмінці та невідома доля щодо повноправного членства у Північноатлантичному альянсі...
17 квітня, 17:56
Переважна більшість країн-членів Північноатлантичного альянсу на чолі з Францією не хочуть бачити серед своїх союзників Україну.
14 квітня, 10:37